Proszę o pomoc

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Proszę o pomoc

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Nie wiedzieliśmy, że jest tak źle…

Jak tego nie zrobimy nie mamy co marzyć o większej ilości mieszkańców.
Planując izolację fundamentów Domu Samotnej Matki wiedzieliśmy, że są w kiepskim stanie, ale dopiero ich odkrywka pokazała, że nie będzie to zwykłe posmarowanie murów, ale praca o wiele większa. Proszę o pomoc finansową. Brakuje około 10 tysięcy złotych. Oczywiście zawsze możemy przesunąć na ten cel pieniądze np z planowanego zakupu kilkudziesięciu tysięcy pieluch, ale chyba nie o to chodzi. Wspaniałych darczyńców po dokonaniu przelewu proszę o sms na mój telefon 608752142 z info ile poszło …wskazane ale niekonieczne.

ks. Tomasz Kancelarczyk

 
 
 
 
 
 

Proszę o pomoc. Nie wiedzieliśmy, że jest tak źle. Jak tego nie zrobimy nie mamy co marzyć o większej ilości…

Julkaissut Fundacja Małych Stópek Lauantaina 13. heinäkuuta 2019

Fundacja Małych Stópek
przelewy krajowe nr konta:
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu DAROWIZNA DOM

przelewy zagraniczne:
SWIFT (BIC): PPABPLPK / IBAN: PL
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu DAROWIZNA DOM

inne formy wpłat po kliknięciu żółtych ikonek https://dlazycia.info/w-jaki-sposob-moge-pomoc/

dołącz do obrońców życia na https://www.facebook.com/BractwoMalychStopek/

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa