Prelekcja dla Oazy

Prelekcja dla Oazy

Dziś odwiedziła nas Oaza Salezjańska. W ramach rekolekcji III stopnia, młodzi mieli okazję dowiedzieć się nieco więcej o codzienności Fundacji Małych Stópek.

Dziękujemy za Waszą obecność i wspólne rozmowy:). Poruszone tematy były niewątpliwie bardzo istotne i warto utwierdzać się w tym, co najważniejsze w życiu. Oraz wytrwale szukać rozwiązań w różnych sytuacjach💪.

Życzymy dalszego rozwoju ku Dobru.
Piękni z Was ludzie😍.

„… bo każdy dzień jest dobry, by bronić życia”.
👣