Holandia: nowy poziom deprawacji najmłodszych. ZOO promuje „homo” zwierzęta

Propagatorzy ideologii LGBT wśród najmłodszych znaleźli nowy sposób na dotarcie do najbardziej niewinnej tkanki społeczeństwa. Powołując się na argument „naturalności” homoseksualizmu, jedno z amsterdamskich ZOO ukazuje występowanie tego zjawiska wśród zwierząt i kieruje swoją ofertę przede wszystkim najmłodszych.

Królewskie ZOO Artis w Amsterdamie tego lata pragnie ukazać „różnorodność seksualną w świecie zwierząt”. Oferuje wycieczki z przewodnikiem po „biseksualnych pingwinach, rybach zmieniających płeć, oraz samcach ptaków, które razem wysiadują pisklęta”. Artis angażuje się w festiwal „gejowskiej dumy” (Pride) odbywający się w stolicy Holandii od 27 lipca do 4 sierpnia. Wstęp na wycieczkę tematyczną “Homoseksualizm w królestwie zwierząt” jest darmowy.

Jak podaje portal De Telegraaf: „Homoseksualne zachowanie godowe (…) zaobserwowano u ponad 1500 gatunków ptaków i ssaków, w tym słoni, goryli, pingwinów, lwów i sępów. Nie chodzi tylko o seks; wspólne wychowywanie młodych przez pary jednopłciowe jest równie powszechne, zwłaszcza wśród gatunków ptaków”.

„Wiele bakterii i grzybów w ogóle nie uprawia seksu (…). Jednokomórkowa Tetrahymena ma siedem różnych płci. Każda płeć może się rozmnażać z dowolnym z sześciu innych rodzajów (…) istnieją również gatunki, które mogą zmieniać płeć, takie jak czarna, trójpasmowa ryba amphirion” – argumentuje holenderski portal.

„W tym roku nawet amsterdamskie ZOO już poczuło się w obowiązku zrobić specjalną akcję prezentowania zwierząt biseksualnych i zmieniających płeć, a największe media świętują w tym sukces. Ta akurat gazeta jest główna prorządowa i oficjalnie uważana za konserwatywną” – pisze na Facebooku Dominika Krupińska, prowadząca “jedyny polskojęzyczny serwis informacyjny o Kościele w Holandii i Belgii oraz chrześcijańskim dziedzictwie kulturowym dawnych ziem niderlandzkich”: adoptkhol.blogspot.com.

O ile uwarunkowany ewolucyjnie hermafrodytyzm części gatunków (np. ślimaków) da się usprawiedliwić warunkami środowiskowymi, to jednak nazywanie anomalii w postaci „homoseksualizmu zwierzęcego” naturalnym jest dość dużym nadużyciem. Widać jak Ideologia LGBT w Holandii, gdzie w marszach równości muszą brać udział przedstawiciele służb publicznych, a odmowa uczestnictwa w takim święcie grozi usunięciem z pracy, przyjęła już wymiar quasi-totalitarny.

Źródło: Facebook.com / detelegraaf.nl
PR

Zamknij menu

Podobało się? Podziel się z innymi:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Małych Stópek, z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Świętego Ducha 9,
2) kontakt z administratorem: e-mail: kontakt@fundacjamalychstopek.pl, tel: 791 138 902,
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. ,
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji,
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych,
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Poniżej wpisz kwotę jaką chcesz podarować
Fundacji Małych Stópek

Podaj kwote