Zbiórka na salę porodową

Zbiórka na salę porodową

🔴 Film brata Macieja bardzo mnie poruszył 🔴

Drodzy obrońcy życia pomóżmy dofinansować wyposażenie sali porodowej w tym miejscu. Poprzez Fundację Małych Stópek zbierzmy trochę pieniędzy na to dzieło. Ile? Tyle ile nam się uda przez najbliższy tydzień. Ja sam wpłacam 100 zł. Wysyłających pieniądze na konto fundacji proszę o sms na mój tel. 608752142 . Wskazane ale niekonieczne.

ks. Tomasz Kancelarczyk

Film brata Macieja bardzo mnie poruszył…

Julkaissut Fundacja Małych Stópek Keskiviikkona 31. heinäkuuta 2019

Ps. Lubię takich bożych wariatów: https://www.facebook.com/ciacjab/posts/2923580574349833