Zmiany

Zmiany

Tak było, a tak jest.

Tak było, a tak jest.Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli się swoimi darowiznami do przystosowania tego miejsca do…

Julkaissut Fundacja Małych Stópek Lauantaina 10. elokuuta 2019

Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli się swoimi darowiznami do przystosowania tego miejsca do magazynowania trwałych artykułów spożywczych. Pomieszczenie zostało obłożone izolacją cieplną, ściany wyłożone płytami gipsowymi, a na podłodze są już płyty OSB. Teraz tylko pomalujemy i dostawimy pozostałe regały.

Dziękuję,
ks. Tomasz z Fundacji Małych Stópek