Bez prądu 〽 jest ciemno i strasznie 😱

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Bez prądu 〽 jest ciemno i strasznie 😱

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Awaria elektryczności jakich wiele ale ta, która wydarzyła się w Domu Samotnej Matki odsłoniła problem, z którym musimy się zmierzyć.

Był już późny wieczór kiedy doszło do spięcia w instalacji elektrycznej. Na całe szczęście, że mamy już zamontowane oświetlenie awaryjne (dzięki darczyńcom), które załączyło się automatycznie jak trzeba, ale i tak nie dało się pozbyć atmosfery niepokoju i płaczu dzieci. To co za mojego dzieciństwa było czymś zwyczajnym przy częstych ,,planowanych” wyłączeniach elektryczności, dzisiaj budzi strach…bo nie ma prądu i trzeba zapalić świeczkę. Rano fachowcy zrobili prowizoryczną naprawę, ale oświadczyli, że instalacja nie ma szans przejścia kontroli, której termin nieuchronnie był bliski. Decyzja była jedna…prujemy ściany i wcale nie chodziło o jeden kabel, ale o wymianę całej jeszcze poniemieckiej instalacji. Już rozpoczęliśmy prace. Każdy kontakt, każdy włącznik, każda lampa na suficie musi zostać wymieniona wraz z przewodami i to od piwnicy aż po strych, z tablicą główną włącznie.

Po części pieniądze na ten cel były, ale zostały wydane na zapłatę za izolację fundamentów. Pomóżcie nam finansowo, aby ten dom nie tylko dalej był, ale się rozwijał i spełniał swoja rolę pomocy kobietom i ich dzieciom. Potrzeba na ten cel 25 tyś. zł. Darczyńców po dokonaniu przelewu na konto fundacji proszę o sms na mój tel. 608752142 (wskazane ale niekonieczne). W tytule przelewu proszę wpisywać ELEKTRYKA, ale i bez tego wpisu pójdzie to na ten cel jak i inne najbliższe darowizny.
Z całego serca dziękuję

Ks. Tomasz Kancelarczyk

Ps. Każdemu darczyńcy wysyłamy podziękowanie za wpłatę, które zarazem jest potwierdzeniem, że jego darowizna dotarła.
Pss. Ja sam, tak prywatnie na ten cel przeznaczam 100 zł. Robiąc zbiórkę powinienem świecić przykładem.

💝 WPŁACAM 👉 https://dlazycia.info/darowizna
pamiętaj tytuł przelewu: ELEKTRYKA

Fundacja Małych Stópek
ul. Św. Ducha 9
70-205 Szczecin

 

przelewy krajowe nr konta:
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu: ELEKTRYKA

 

przelewy zagraniczne:
SWIFT (BIC): PPABPLPK / IBAN: PL
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu: ELEKTRYKA

Dołącz do obrońców życia na Fb https://www.facebook.com/BractwoMalychStopek/

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa