Świadectwo

Świadectwo

Wiadomość od Karoliny z naszego grona BMS

„Witam moja historia taka, że zakupiłam u was Jasie jako darowizna, a otrzymałam chyba 3 i podarowałam jednego przyjaciółce. Dwa mi zostały więc zatrzymałam sobie, bo zawsze marzyłam o bliźniętach…a tu proszę 3 lata temu usg bliźniaki 💞 test zrobiony 16 października w rocznice wyboru Papieża 👭 dwie córy najpiękniejsze mają skończone 2 latka: Michalinka i Martynka. Ten wybór nie przypadkowy na pewno. Wierze, że tak miało być💞👭💞😘„.

Dziękujemy za piękne świadectwo życia 🥰🥰