Dofinansowanie NaProtechnologii w Szczecinie

Dofinansowanie NaProtechnologii w Szczecinie

Informacja do wszystkich małżeństw borykających się z problemem niepłodności

Ruszył program dofinansowania naprotechnologii – metody leczenia niepłodności

Wizyta lekarska dofinansowana będzie aż w 50% 🎉🎉🎉

Zaprzyjaźniona Fundacja Donum Vitae zaprasza na specjalistyczną wizytę u lekarza naprotechnologa:

Każdy wtorek godz. 16:30-18:30
ul. Kazimierska 4F/U; Szczecin
Rejestracja: tel. 91 31 11 531

Fundacja Donum Vitae wspiera i promuje NAPROTECHNOLOGIĘ. Po długich staraniach udało nam się nawiązać współpracę z dr…

Julkaissut Poradnia Fundacji Donum Vitae Tiistaina 17. syyskuuta 2019