Ulotki „Wiedza o Życiu”

Ulotki „Wiedza o Życiu”

Pracujecie w szkole lub prowadzicie spotkania dla młodychTa ulotka jest dla Was😉

Chcąc wesprzeć m.in katechetów w prowadzeniu lekcji o tematyce pro-life, stworzyliśmy specjalne ulotki, w których zawarte są fakty z życia prenatalnego człowieka 😎.

Broszura (w formie harmonijki) ukazuje w prosty i przystępny sposób podstawowe informacje naukowe, które można przedstawić uczniom 👩‍🏫👨‍🏫. A przy okazji samemu utrwalić posiadaną wiedzę

Kontakt w tej sprawie 👉edukacja@fundacjamalychstopek.pl