Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Zostań Przyjacielem Życia!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zostań PRZYJACIELEM ŻYCIA i zorganizuj w swoim lokalnym środowisku bożonarodzeniową akcję PACZUSZKA DLA MALUSZKA, dla Domu Samotnej Matki. Już teraz poszukujemy ludzi o wielkim sercu, którzy pomogą nam dotrzeć na święta w najdalsze zakątki Polski.

 
Na czym to polega? Po uzgodnieniu z proboszczem parafii, dyrektorem zakładu pracy, szefem urzędu, dyrektorem placówki oświatowej (do dyspozycji list intencyjny od Prezesa Fundacji Małych Stópek)… kupujesz żywą, pachnącą choinkę (na koszt Fundacji) i wieszasz na niej otrzymane od nas specjalne bombki. Ludzie o dobrym sercu z Twojego środowiska zabierają bombki i wspierają akcję w jeden z zaproponowanych sposobów (Informacja na bombce). Podarowane paczki, jako PRZYJACIEL ŻYCIA, przekazujesz do wskazanego Domu Samotnej Matki w pobliżu, albo przesyłasz do siedziby FMS (na koszt fundacji).
Czujesz, że to akcja dla Ciebie. Skontaktuj się z nami: ambasadorzy@fundacjamalychstopek.pl, albo nr tel. +48 791 138 902

Zostań PRZYJACIELEM ŻYCIA!!!

 
Tak wyglądała Paczuszka dla Maluszka rok temu👇
👇 👇 👇
https://www.youtube.com/watch?v=lOYMJ-cADsg
 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa