Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

IV edycja Pływackiego Maratonu po Choinki przed nami!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Konrad Strzelec i  Hawajskich Rekiny już po raz czwarty zamierzają „wypływać” w pływackim maratonie świąteczne choinki , które trafią między innymi do podopiecznych Fundacji Małych Stópek.
Koniecznie śledźcie ich wydarzenie na facebooku!  
👉 https://www.facebook.com/events/2515748108658358/
Ponadto dla zainteresowanych darczyńców została uruchomiona zbiórka internetowa, gdzie można wpłacać środki które zostaną przeznaczone na zakup choinek oraz ozdób choinkowych.
👉  https://zrzutka.pl/5fm6fd
Dla zainteresowanych: Maraton będzie trwał 4 godziny i przez ten czas uczestnicy będą starać się przepłynąć jak najwięcej kilometrów. Cel minimalny to 350 km.
To będzie uhonorowanie i podziękowanie dla osób które wpłacą darowizny i tym samym dołożą cegiełkę aby w te święta w wielu domach zagościł uśmiech 🙂
W tym roku jest 45 miejsc i jeden warunek – wpłata minimum 40 zł na konto zbiórki. Zgłoszenie kierujemy do organizatora poprzez wiadomość prywatną.
Kto pierwszy ten lepszy!
Współorganizatorami wydarzenia jest tak jak rok temu CENTRUM KSZTAŁCENIA SPORTOWEGO, Tricarbon i oczywiście Fundacja Małych Stópek 🙂
Lista partnerów wydarzenia będzie systematycznie uzupełniania.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa