Msza Św. w intencji obrony życia – 25 listopada

Wszystkich ze Szczecina i okolic zapraszamy na Mszę Świętą w intencji obrony życia. Podczas Eucharystii będziemy powierzać wszystkie sprawy związane z szeroką działalnością pro-life.

 
 

🗓 25 listopada
🕗 godz. 20:00
kościół pw. św. Jana Ewangelisty (ul. Świętego Ducha 9 w Szczecinie z różową wieżyczką, ten najbliżej mostu długiego, zaraz przy odrze).


“(…) Aby wprowadzić w czyn wielką strategię obrony życia”.
Nie będzie tej strategii bez podstawy, a podstawą jest modlitwa. To ona tworzy fundament, na którym możemy budować wszystkie dzieła obrony życia.

Msza Św. dla Życia została stworzona, aby gromadzić wszystkich obrońców życia w mieście. Działacze Pro Life każdego 25. dnia miesiąca zbierają się, by odnowić lub podjąć przyrzeczenie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Eucharystia jest zawsze sprawowana w intencjach obrony życia oraz wszystkich, którzy na jej rzecz działają, w tym darczyńców Fundacji Małych Stópek.
Przy wejściu do kościoła wystawiony jest koszyczek, w którym można zostawiać swoje intencje. Zostaną one ofiarowane podczas Mszy Św. oraz przekazane do Modlitewnego Okna Życia.
Natomiast po wspólnej modlitwie, zapraszamy do siedziby Fundacji Małych Stópek na pogaduchy 😁

Do zobaczenia!

Zespół FMS

👣

Zamknij menu
Twitter
YouTube
Instagram

Podobało się? Podziel się z innymi:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Małych Stópek, z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Świętego Ducha 9,
2) kontakt z administratorem: e-mail: kontakt@fundacjamalychstopek.pl, tel: 791 138 902,
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. ,
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji,
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych,
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne.


Poniżej wpisz kwotę jaką chcesz podarować
Fundacji Małych Stópek

Podaj kwote

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości