☎ TELEFON Z GRECJI ☎

Dziś zadzwoniła do mnie siostra zakonna Maria – “Księże, kobiety w ciąży potrzebują pomocy. Jest ich wiele”. Chodzi o kobiety z obozu dla uchodźców na wyspie Samos.

Wideo 👉 http://bit.ly/kobietywciazynawyspie

Na pytanie czego potrzeba, to niemal z płaczem odpowiedziała – wszystkiego, nie mamy nic. Bardzo mnie poruszyło to, co usłyszałem od siostry, ale najbardziej wstrząsnęły mną słowa kobiety w ciąży (14 sek) z filmu, który przysłała mi siostra Maria. Powiem tak, nie będę miał świąt Bożego Narodzenia, jeżeli czegokolwiek nie zrobię w tej sprawie. Jutro z tego co mamy w magazynie, szykuję pierwszą paczkę. Kto może niech do fundacji (Szczecin) przynosi lub wysyła rzeczy dla dzieci smoczki, butelki itp.
Jakby co proszę dzwonić tel. do mnie 608752142.


Proponuję też zbiórkę pieniędzy. Gdy siostrze powiedziałem, że raczej nie uzbieramy dużo, bo może zaledwie kilkanaście tysięcy złotych, 3 tys euro, ona niemalże z euforią wykrzyczała…wie ksiądz ile za to możemy kupić pieluch, ubranek?!
Jak zawsze ode mnie jest pierwsze 100 zł. Nie mogę Was prosić samemu nie dając nic. Wysyłajcie na konto fundacji pieniądze, wpisując w tytule DAROWIZNA MISJA, a do mnie sms na 608752142 z info ile poszło…sms wskazany, ale niekonieczny.

ks. Tomasz Kancelarczyk

Ps. Mam nadzieję, że do Świąt umieszczę na fb zdjęcia z Grecji od siostry Marii, a wtedy wystarczy już tylko zapach choinki i będą Święta.

Fundacja Małych Stópek
ul. Św. Ducha 9
70-205 Szczecin

przelewy krajowe nr konta:
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu: DAROWIZNA MISJA

przelewy zagraniczne:
SWIFT (BIC): PPABPLPK / IBAN: PL
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu: DAROWIZNA MISJA

Zamknij menu
Twitter
YouTube
Instagram

Podobało się? Podziel się z innymi:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Małych Stópek, z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Świętego Ducha 9,
2) kontakt z administratorem: e-mail: kontakt@fundacjamalychstopek.pl, tel: 791 138 902,
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. ,
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji,
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych,
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne.


Poniżej wpisz kwotę jaką chcesz podarować
Fundacji Małych Stópek

Podaj kwote

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości