LISTA MIEJSC W KTÓRYCH ORGANIZOWANA JEST PACZUSZKA

LISTA MIEJSC W KTÓRYCH ORGANIZOWANA JEST PACZUSZKA

Oto lista miejsc w których organizowana jest Paczuszka dla Maluszka.

 
 
PARAFIE:
 

  1. Diakonia Życia Ruchu Światło Życie Archidiecezji Białostockiej
  2. Duszpasterstwo Akademickie św. Anny w Krakowie
  3. Parafia Chrystusa Króla w Białymstoku
  4. Parafia Chrystusa Króla w Bytomiu Stolarzowicach
  5. Parafia Chrystusa Króla w Dolicach
  6. Parafia Chrystusa Króla w Tarnobrzegu
  7. Parafia Chrystusa Króla Wszechświata w Dołujach
  8. Parafia Ducha Świętego w Siemianowicach Śląskich
  9. Parafia Dobrego Pasterza w Raciborzu
  10. Parafia Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w Rawie Mazowieckiej
  11. Parafia Matki Bożej Fatimskiej w Strzelcach
  12. Parafia Matki Bożej Różańcowej w Oławie
  13. Parafia Matki Bożej Bolesnej w Mierzynie
  14. Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Garwolinie
  15. Parafia Matki Bożej Fatimskiej w Dębnie
  16. Parafia Matki Bożej Królowej Świata w Dobrej Szczecińskiej
  17. Parafia Matki Bożej Fatimskiej w Zawadzie
  18. Parafia Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży w Warszawie – Siekierki
  19. Parafia Matki Bożej Różańcowej w Rogoźnicy
  20. Parafia Matki Bożej Szkaplerznej w Wołczkowie
  21. Parafia Miłosierdzia Bożego w Batowie
  22. Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu
  23. Parafia Miłosierdzia Bożego w Obornikach
  24. Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Sokółce
  25. Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Jana Bosko w Katowicach Piotrowicach
  26. Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gryficach
  27. Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Łobzie
  28. Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Osieku nad Wisłą
  29. Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pszczółkach
  30. Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rogowie
  31. Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie
  32. Parafia Najświętszego Zbawiciela w Szczecinie
  33. Parafia Najświętszego Zbawiciela Ustka
  34. Parafia Nawiedzenia NMP w Mysłowicach
  35. Parafia Nawiedzenia NMP w Szczecinie
  36. Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Górze Kalwarii
  37. Parafia Niepokalanego Serca NMP w Szczecinie
  38. Parafia Niepokalanego Serca Maryi w Białymstoku
  39. Parafia NMP Matki Kościoła w Bezrzeczu
  40. Parafia  NMP Matki Kościoła w Białymstoku,
  41. Parafia Opatrzności Bożej w Szczecinie
  42. Parafia oraz wójt Gminy Lelów
  43. Parafia Poczęcia NMP w Marianowie
  44. Parafia Poczęcia NMP w Resku
  45. Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Dachnowie
  46. Parafia pw Św. Jadwigi Śląskiej w Rzeczycy – Grębocice
  47. Parafia Przemienienia Pańskiego w Częstochowie
  48. Parafia Przemienienia Pańskiego w Krowicy Samej
  49. Parafia pw. Bożego Ciała w Helu
  50. Parafia pw. Dobrego Pasterza w Górkach Śląskich
  51. Parafia pw. Stygmatów Św. Franciszka w Nowym Dworze Wejherowskim,
  52. Parafia pw. Świętego Ducha w Kielcach
  53. Parafia pw. NMP w Międzywodziu
  54. Parafia Rzymskokatolicka w Kętrzynie
  55. Parafia św. Andrzeja Boboli w Budziskach
  56. Parafia Św. Anny w Długich
  57. Parafia Św. Antoniego z Padwy w Mostkowie
  58. Parafia Św. Apostołów Piotra i Pawła w Świebodzicach
  59. Parafia Św. Barbary w Swornychgaciach
  60. Parafia Św. Barbary w Wieluniu
  61. Parafia Św. Brata Alberta Chmielowskiego w Kwidzynie
  62. Parafia Św. Brata Alberta w Szczecinie
  63. Parafia Św. Floriana w Chorzowie
  64. Parafia Św. Brata Alberta Chmielowskiego w Kwidzynie
  65. Parafia św. Faustyny w Białymstoku
  66. Parafia Św. Franciszka z Asyżu w Ostródzie
  67. Parafia Św. Franciszka z Asyżu w Szczecinie
  68. Parafia św. Jacka w Radoszowach
  69. Parafia Św. Jadwigi Królowej w Choszcznie
  70. Parafia Św. Jakuba Apostoła i Św. Judy Tadeusza w Człuchowie
  71. Parafia Św. Jana Bosko w Szczecinie
  72. Parafia  św. Jana Chrzciciela w Białymstoku
  73. Parafia Św. Jana Chrzciciela w Czerniejewie
  74. Parafia Św. Jana Pawła II w Sulbinach
  75. Parafia Św. Jerzego + szkoła w Kętrzynie
  76. Parafia Św. Józefa w Lutyni
  77. Parafia Św. Józefa w Szczecinie
  78. Parafia Św. Józefa w Pruszkowie
  79. Parafia św. Krzysztofa w Zawadach
  80. Parafia Św. Krzysztofa w Szczecinie
  81. Parafia Św. Krzyża w Myśliborzu
  82. Parafia Św. Krzyża w Szczecinie
  83. Parafia św. Krzyża w Poznaniu
  84. Parafia  św. Maksymiliana Marii Kolbego w Białymstoku
  85. Parafia św. Marcina w Gnojniku
  86. Parafia Św. Marii Magdaleny w Chorzowie
  87. Parafia Św. Michała Archanioła i bł. ks. Bronisława Markiewicza w Toruniu
  88. Parafia Św. Michała Archanioła w Bytomiu Suchej Górze
  89. Parafia św. Michała Archanioła w Blachownia k. Częstochowy
  90. Parafia Św. Michała Archanioła w Ciosańcu
  91. Parafia Św. Michała Archanioła w Rosinach
  92. Parafia Św. Mikołaja w Witanowicach
  93. Parafia Św. Mikołaja w Elblągu
  94. Parafia Św. o. Pio w Płońsku
  95. Parafia Św. Ottona w Pyrzycach
  96. Parafia Św. Ottona w Szczecinie
  97. Parafia Św. Piotra Ap. w Międzyzdrojach
  98. Parafia Św. Piotra i Pawła w Orlu
  99. Parafia Św. Rodziny w Rokicinach
  100. Parafia Św. Rodziny w Szczecinie
  101. Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika  w Szczecinie
  102. Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Żydowie
  103. Parafia Św. Stanisława Kostki w Szczecinie
  104. Parafia Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Radomiu
  105. Parafia Św. Trójcy w Szczecinie
  106. Parafia Św. Wacława w Radomiu
  107. Parafia Św. Wawrzyńca w Bujnach
  108. Parafia Św. Wawrzyńca w Sochaczewie
  109. Parafia Św. Wawrzyńca w Wołowie
  110. Parafia Św. Wojciecha w Chrzypsku Wielkim
  111. Parafia Św. Wojciecha w Kwidzynie
  112. Parafia Św. Wojciecha w Świnoujściu-Warszów
  113. Parafia Świętego Krzyża w Poznaniu
  114. Parafia w Giewartowie,
  115. Parafia w Krakowie
  116. Parafia Wniebowzięcia NMP w Gryficach
  117. Parafia Wniebowzięcia NMP w Lipianach
  118. Parafia Wniebowzięcia NMP w Nowogardzie
  119. Parafia Knurów
  120. Parafia Osiek nad Wisłą
  121. Parafia w Grudziądzu
  122. Parafia w Rybniku
  123. Parafia w Poznań
  124. Parafie i Jarmark w Blachowni
  125. Parafia Św. Hiacynty i Franciszka w Ostródzie
  126. Polska Misja Katolicka Bielefeld – Paderborn w Niemczech
  127. Sanktuarium MB Łaskawej Księżnej Wieliczki w Wieliczce
  128. Sanktuarium św. Józefa w Słupsku
  129. Schola przy parafii Matki Bożej Matki Kościoła w Lisowie
  130. Wspólnota Beta z Katowic
  131. Wspólnota Kochać i Służyć przy jezuitach w Gdyni
  132. Wspólnoty Pięćdziesiątnica w Otwocku
  133. Wspólnota Rodzin Domowego Kościoła Rejonu Dębica
  134. Wspólnota Urzekająca – Chełmiec
  135. Wspólnota Urzekająca – Niemcza
  136. Wspólnota Urzekająca – Otwock

 
SZKOŁY, PRZEDSZKOLA, INSTYTUCJE

  1. I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Świdniku,
  2. II Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Świdniku,
  3. 4 Liceum Ogólnokształcącemu w Białymstoku
  4. Biuro „Borowiak Nieruchomości” w Kaliszu
  5. Centrum Kształcenia Sportowego w Szczecinie
  6. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu
  7. Centrum Nauki Ignatki w Kleosinie
  8. Firma Experum HR we Wrocławiu
  9. Firma LOPI, KamSys w Wieliszewie
  10. Firma MAXEM w Pruszkowie
  11. Franciszkańskie Liceum Ogólnokształcące w Toruniu
  12. Gminne Przedszkole w Miedznie
  13. Hufiec ZHP Wadowice
  14. Hipokrates. Indywidualna Praktyka Lekarska w Szamotułach
  15. Klub Malucha u Ani w Łękocie Górnej
  16. Klub Seniora w Czerniejewie
  17. Klubik dziecięcy “Miś Uszatek” w Czerniejewie
  18. Kocudza Pierwsza 131A w Dzwoli
  19. Koła Gospodyń Wiejskich
  20. Liceum Ogólnokształcące im. Jana Matejki w Wieliczce
  21. Liceum Ogólnokształcące nr V im. Prymasa Tysiąclecia kard. Stefana Wyszyńskiego w Opolu
  22. Liceum w Lipianach
  23. LO VII w Szczecinie
  24. Małopolska Uczelnia Państwowa im. rtm. W. Pilceckiego w Oświęcimiu
  25. Metamorfozy Centrum Urody w Wieliczce
  26. Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Kwidzynie
  27. Nadleśnictwo Wolsztyn
  28. Niebo w mieście księgarnio-kawiarnia w Częstochowie  ul. Mirowska
  29. Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Da Vinci” w Koszalinie
  30. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grudziądzu
  31. Niepubliczna Szkoła Podstawowa we Włodysławowie – Nowa Wola
  32. Niepubliczne Przedszkole Małego Odkrywcy w Częstochowie
  33. Niepubliczne Przedszkole „Pluszak” w Nowym Dworze Wejherowskim
  34. Nowa Hala Sportowa w Czerniejewie
  35. Ochotnicza Straż Pożarna w Strzałkowie
  36. Parafia i szkoła muzyczna w Wałbrzychu
  37. Pizzeria Picer w Pełczycach
  38.  Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku
  39. Przedszkole “Leśna Polana” w Żydowie
  40. Przedszkole “Wróbelek Elemelek” w Czerniejewie
  41. Przedszkole „Bursztynek” w Szczecinie
  42. Przedszkole Bajka w Garwolinie
  43. Przedszkole Kraina Marzeń w Grudziądzu
  44. Przedszkole Miejskie nr 5 w Dębicy
  45. Przedszkole Miejskie nr 17 im. Fryderyka Chopina w Toruniu
  46. Przedszkole nr 1 w Sopocie
  47. Przedszkole nr 1 Bajka w Wolinie
  48. Przedszkole nr 2 im. Stanisławy Modrzejewskiej w Dębnie
  49. Przedszkole nr 2 w Świerklanach
  50. Przedszkole Plastuś w Garwolinie
  51. Przedszkole Publiczne w Łąkcie Górnej
  52. Przedszkole Publiczne w Przecławiu
  53. Przedszkole w Świerklanach
  54. PSP im. A. Mickiewicza w Strzegomiu
  55. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kostrzy
  56. Publiczna Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Olszanach
  57. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wł. Broniewskiego w Świebodzicach
  58. Punkt Przedszkolny na Bezrzeczu
  59. Punkt Przedszkolny w Uniejowie-Rędziny
  60. Salezjański Zespół Szkół Publicznych im. św. Dominika Savio w Zabrzu
  61. Salon Atelier Fryzur Zaborowska Katarzyna w Szczecinie
  62. Salon Fryzjerski Beauty w Lutyni
  63. Sklep Urzekająca w Garwolinie
  64. SP 13 w Szczecinie
  65. SP i Liceum w Wieliczce
  66. SP im. Jana Pawła II w Jamielniku
  67. SP im. Korczaka – Roztoka
  68. SP nr 15 w Grudziądzu,
  69. SP nr 24 w Toruniu
  70. SP nr 37 w Szczecinie
  71. SP w Nędzy
  72. SP w Wałdowie Szlacheckim im. St. Broniewskiego “Orszy”
  73. SP nr 20 w Jaworznie “Niko”
  74. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 BTO w Białymstoku (klasa II a)
  75. Szkolne Kolo Caritas przy ZSP w Witanowicach
  76. Szkolne Koło Wolontariatu STU w Gdańsku
  77. Szkoła Podstawowa – Nowa Iwiczna
  78. Szkoła Podstawowa – Stare Bogaczowice
  79. Szkoła Podstawowa Fundacji Elementarz w Soli-Kiczorze
  80. Szkoła Podstawowa im.  J. Wybickiego w Linowie
  81. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łąkcie Górnej
  82. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Korytowie
  83. Szkoła Podstawowa im. Kajetana Koźmiana w Bychawce
  84. Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
  85. Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Korytowie
  86. Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Papowie Biskupim
  87. Szkoła Podstawowa im. Św. Mikołaja w Pastuchowie
  88. Szkoła Podstawowa nr 1 im. 1000-lecia Państwa Polska w Bukownie
  89. Szkoła podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka w Skoczkowie
  90. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Wieliczce
  91. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów Polskich w Goleniowie
  92. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białymstoku,
  93. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wągrowcu
  94. Szkoła Podstawowa nr 2 w Gryfinie
  95. Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Szarych Szeregów w Lidzbarku
  96. Szkoła Podstawowa nr 3 w Żywcu
  97. Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmży
  98. Szkoła Podstawowa nr 5  im. Orła Białego w Oświęcimiu
  99. Szkoła Podstawowa nr 5 w Stargardzie
  100. Szkoła Podstawowa nr 8 w Toruniu
  101. Szkoła Podstawowa nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Grudziądzu
  102. Szkoła Podstawowa nr 10 w Szczecinie
  103. Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pabla Nerudy w Toruniu (Szkolne Koło Caritas)
  104. Szkoła Podstawowa nr 13 w Szczecinie
  105. Szkoła Podstawowa nr 16 w Grudziądz
  106. Szkoła Podstawowa nr 21 w Grudziądzu
  107. Szkoła Podstawowa nr 21 w Szczecinie
  108. Szkoła Podstawowa nr 35 im. Polskich Olimpijczyków w Toruniu
  109. Szkoła Podstawowa nr 35 w Łodzi
  110. Szkoła Podstawowa nr 45 w Szczecinie
  111. Szkoła Podstawowa nr 47 w Szczecinie
  112. Szkoła Podstawowa nr 50 w Częstochowie
  113. Szkoła Podstawowa SPSK w Górznie
  114. Szkoła Podstawowa w Dubiecku
  115. Szkoła Podstawowa w Iskani
  116. Szkoła Podstawowa w Kunowie
  117. Szkoła Podstawowa w Łachowie
  118. Szkoła Podstawowa w Miedznie
  119. Szkoła Podstawowa w Mrowinach
  120. Szkoła Podstawowa w Nienadowej
  121. Szkoła Podstawowa w Nowej Iwacznej
  122. Szkoła Podstawowa w Nowej Jedlance
  123. Szkoła Podstawowa w Paczynie
  124. Szkoła Podstawowa w Piotrkowicach
  125. Szkoła Podstawowa w Płośnicy
  126. Szkoła Podstawowa w Rogoźnicy
  127. Szkoła Podstawowa w Wałdowie Szlacheckim im. St. Broniewskiego “Orszy”
  128. Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące
  129. Szkoła Podstawowa w Zawdzie – Łasin
  130. Szkoła Podstawowa w Żydowie
  131. Szkoła Podstawowa w Toruniu
  132. Szkoła Podstawowa w Zwardoniu
  133. Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Żarowie
  134. Szkoła w Ciążeniu
  135. Szkoła w Giewartowie
  136. Szkoła w Kętrzynie
  137. Szkoła w Lubiczu
  138. Szkoła w Ostrowitem
  139. Szkoła w Radomyślu Wielkim
  140. Szkoła w Słupcy
  141. Szkoła w Starostwo
  142. Szkoła w Strzałkowie
  143. Szkoła w Strzałkowie
  144. Szkoła w Szczurowie
  145. Szkoła w Zbytkowie
  146. Szkoła w Dąbrowej
  147. Szkoła w Grójcu
  148. Szkoła w Krowica Samej
  149. Szkoła w Lisowie
  150. Szkoła w Otwocku
  151. Szkoła w Rydułtowach
  152. Szkoła w Bełsznicy
  153. Szkoła w Gdańsku
  154. Szkoła w Górni
  155. Szkoła w Piławie Dolnej
  156. Szkoła w Słupsku
  157. Szkoła w Świebodzicach
  158. Szkoła w Żelechlinku
  159. Szkoły Podstawowej w Zespole Kształcenia i Wychowania w Swarożynie
  160. Szkoła, 2 parafia w Wągrowcu
  161. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Łochowie
  162. Szkoły Salezjańskie w Szczecinie
  163. Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie
  164. Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
  165. Urząd Miasta i Gminy Czerniejewo
  166. Wspólnota Ruchu Czystych Serc w Gdańsku
  167. Wydział Teologiczny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
  168. Zajazd Marta w Pułankowicach
  169. Zakłady w Chorzowie
  170. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Brodnicy
  171. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dulczy Wielkiej
  172. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lipnikach
  173. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lipniku
  174. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nidku
  175. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudzie
  176. Zespół Szkół Elektrycznych w Bydgoszczy
  177. Zespół Szkół im. Celestyna Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej
  178. Zespół Szkół im. Ignacego Łukasińskiego w Policach
  179. Zespół Szkół Leśnych i Ekologicznych w Brynku
  180. Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu
  181. Zespół Szkół nr 1 im. C.K. Norwida w Świdniku
  182. Zespół Szkół nr 1 w Działdowie
  183. Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Dębicy
  184. Zespół Szkół nr 8 w Szczecinie
  185. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Świdniku
  186. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2  w Kwidzynie
  187. Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie
  188. Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Władysława Reymonta w Bierutowie,
  189. Zespół Szkół Specjalnych w Strzegomiu
  190. Zespół Szkół Społecznych w Bielawie
  191. Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Chorzowie
  192. Zespół Szkół Technicznych w Toruniu
  193. Zespół Szkół w Gogołowie
  194. Zespół Szkół w Lubawie
  195. Zespół Szkół w Lutocinie
  196. Zespół Szkół im. A. Fredry w Nienadowej
  197. Zespół Szkół im. ks. Jana Twardowskiego w Szczytnikach Duchownych
  198. Zespół Szkół w Piaskach
  199. Zespół Szkół w Trawnikach
  200. Zespół Szkół w Stoczku
  201. Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Toruniu
  202. Żłobek nr 3  w Opolu
  203. Żłobek Smerfusie w Miechowie
  204. Żłobek w Koninie

 
Jeżeli na liście nie ma Twojej parafii, szkoły lub innego miejsca to możesz się do nas zgłosić i pomóc w organizacji paczuszki w wybranym przez Ciebie miejscu.
Napisz na adres: ambasadorzy@fundacjamalychstopek.pl
Więcej o paczuszce poczytasz tutaj 👈
 
Jeżeli chcesz wesprzeć Paczuszkę dla Maluszka to możesz to zrobić tutaj podając w tytule “DAROWIZNA PACZUSZKA” 👇
[payment]
 

Zamknij menu
Twitter
YouTube
Instagram

Podobało się? Podziel się z innymi:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.



Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Małych Stópek, z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Świętego Ducha 9,
2) kontakt z administratorem: e-mail: kontakt@fundacjamalychstopek.pl, tel: 791 138 902,
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. ,
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji,
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych,
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne.


Poniżej wpisz kwotę jaką chcesz podarować
Fundacji Małych Stópek

Podaj kwote

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości