LISTA MIEJSC W KTÓRYCH ORGANIZOWANA JEST PACZUSZKA

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

LISTA MIEJSC W KTÓRYCH ORGANIZOWANA JEST PACZUSZKA

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

LISTA MIEJSC W KTÓRYCH ORGANIZOWANA JEST PACZUSZKA

Oto lista miejsc w których organizowana jest Paczuszka dla Maluszka.

 
 
PARAFIE:
 

  1. Diakonia Życia Ruchu Światło Życie Archidiecezji Białostockiej
  2. Duszpasterstwo Akademickie św. Anny w Krakowie
  3. Parafia Chrystusa Króla w Białymstoku
  4. Parafia Chrystusa Króla w Bytomiu Stolarzowicach
  5. Parafia Chrystusa Króla w Dolicach
  6. Parafia Chrystusa Króla w Tarnobrzegu
  7. Parafia Chrystusa Króla Wszechświata w Dołujach
  8. Parafia Ducha Świętego w Siemianowicach Śląskich
  9. Parafia Dobrego Pasterza w Raciborzu
  10. Parafia Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w Rawie Mazowieckiej
  11. Parafia Matki Bożej Fatimskiej w Strzelcach
  12. Parafia Matki Bożej Różańcowej w Oławie
  13. Parafia Matki Bożej Bolesnej w Mierzynie
  14. Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Garwolinie
  15. Parafia Matki Bożej Fatimskiej w Dębnie
  16. Parafia Matki Bożej Królowej Świata w Dobrej Szczecińskiej
  17. Parafia Matki Bożej Fatimskiej w Zawadzie
  18. Parafia Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży w Warszawie – Siekierki
  19. Parafia Matki Bożej Różańcowej w Rogoźnicy
  20. Parafia Matki Bożej Szkaplerznej w Wołczkowie
  21. Parafia Miłosierdzia Bożego w Batowie
  22. Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu
  23. Parafia Miłosierdzia Bożego w Obornikach
  24. Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Sokółce
  25. Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Jana Bosko w Katowicach Piotrowicach
  26. Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gryficach
  27. Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Łobzie
  28. Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Osieku nad Wisłą
  29. Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pszczółkach
  30. Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rogowie
  31. Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie
  32. Parafia Najświętszego Zbawiciela w Szczecinie
  33. Parafia Najświętszego Zbawiciela Ustka
  34. Parafia Nawiedzenia NMP w Mysłowicach
  35. Parafia Nawiedzenia NMP w Szczecinie
  36. Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Górze Kalwarii
  37. Parafia Niepokalanego Serca NMP w Szczecinie
  38. Parafia Niepokalanego Serca Maryi w Białymstoku
  39. Parafia NMP Matki Kościoła w Bezrzeczu
  40. Parafia  NMP Matki Kościoła w Białymstoku,
  41. Parafia Opatrzności Bożej w Szczecinie
  42. Parafia oraz wójt Gminy Lelów
  43. Parafia Poczęcia NMP w Marianowie
  44. Parafia Poczęcia NMP w Resku
  45. Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Dachnowie
  46. Parafia pw Św. Jadwigi Śląskiej w Rzeczycy – Grębocice
  47. Parafia Przemienienia Pańskiego w Częstochowie
  48. Parafia Przemienienia Pańskiego w Krowicy Samej
  49. Parafia pw. Bożego Ciała w Helu
  50. Parafia pw. Dobrego Pasterza w Górkach Śląskich
  51. Parafia pw. Stygmatów Św. Franciszka w Nowym Dworze Wejherowskim,
  52. Parafia pw. Świętego Ducha w Kielcach
  53. Parafia pw. NMP w Międzywodziu
  54. Parafia Rzymskokatolicka w Kętrzynie
  55. Parafia św. Andrzeja Boboli w Budziskach
  56. Parafia Św. Anny w Długich
  57. Parafia Św. Antoniego z Padwy w Mostkowie
  58. Parafia Św. Apostołów Piotra i Pawła w Świebodzicach
  59. Parafia Św. Barbary w Swornychgaciach
  60. Parafia Św. Barbary w Wieluniu
  61. Parafia Św. Brata Alberta Chmielowskiego w Kwidzynie
  62. Parafia Św. Brata Alberta w Szczecinie
  63. Parafia Św. Floriana w Chorzowie
  64. Parafia Św. Brata Alberta Chmielowskiego w Kwidzynie
  65. Parafia św. Faustyny w Białymstoku
  66. Parafia Św. Franciszka z Asyżu w Ostródzie
  67. Parafia Św. Franciszka z Asyżu w Szczecinie
  68. Parafia św. Jacka w Radoszowach
  69. Parafia Św. Jadwigi Królowej w Choszcznie
  70. Parafia Św. Jakuba Apostoła i Św. Judy Tadeusza w Człuchowie
  71. Parafia Św. Jana Bosko w Szczecinie
  72. Parafia  św. Jana Chrzciciela w Białymstoku
  73. Parafia Św. Jana Chrzciciela w Czerniejewie
  74. Parafia Św. Jana Pawła II w Sulbinach
  75. Parafia Św. Jerzego + szkoła w Kętrzynie
  76. Parafia Św. Józefa w Lutyni
  77. Parafia Św. Józefa w Szczecinie
  78. Parafia Św. Józefa w Pruszkowie
  79. Parafia św. Krzysztofa w Zawadach
  80. Parafia Św. Krzysztofa w Szczecinie
  81. Parafia Św. Krzyża w Myśliborzu
  82. Parafia Św. Krzyża w Szczecinie
  83. Parafia św. Krzyża w Poznaniu
  84. Parafia  św. Maksymiliana Marii Kolbego w Białymstoku
  85. Parafia św. Marcina w Gnojniku
  86. Parafia Św. Marii Magdaleny w Chorzowie
  87. Parafia Św. Michała Archanioła i bł. ks. Bronisława Markiewicza w Toruniu
  88. Parafia Św. Michała Archanioła w Bytomiu Suchej Górze
  89. Parafia św. Michała Archanioła w Blachownia k. Częstochowy
  90. Parafia Św. Michała Archanioła w Ciosańcu
  91. Parafia Św. Michała Archanioła w Rosinach
  92. Parafia Św. Mikołaja w Witanowicach
  93. Parafia Św. Mikołaja w Elblągu
  94. Parafia Św. o. Pio w Płońsku
  95. Parafia Św. Ottona w Pyrzycach
  96. Parafia Św. Ottona w Szczecinie
  97. Parafia Św. Piotra Ap. w Międzyzdrojach
  98. Parafia Św. Piotra i Pawła w Orlu
  99. Parafia Św. Rodziny w Rokicinach
  100. Parafia Św. Rodziny w Szczecinie
  101. Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika  w Szczecinie
  102. Parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Żydowie
  103. Parafia Św. Stanisława Kostki w Szczecinie
  104. Parafia Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Radomiu
  105. Parafia Św. Trójcy w Szczecinie
  106. Parafia Św. Wacława w Radomiu
  107. Parafia Św. Wawrzyńca w Bujnach
  108. Parafia Św. Wawrzyńca w Sochaczewie
  109. Parafia Św. Wawrzyńca w Wołowie
  110. Parafia Św. Wojciecha w Chrzypsku Wielkim
  111. Parafia Św. Wojciecha w Kwidzynie
  112. Parafia Św. Wojciecha w Świnoujściu-Warszów
  113. Parafia Świętego Krzyża w Poznaniu
  114. Parafia w Giewartowie,
  115. Parafia w Krakowie
  116. Parafia Wniebowzięcia NMP w Gryficach
  117. Parafia Wniebowzięcia NMP w Lipianach
  118. Parafia Wniebowzięcia NMP w Nowogardzie
  119. Parafia Knurów
  120. Parafia Osiek nad Wisłą
  121. Parafia w Grudziądzu
  122. Parafia w Rybniku
  123. Parafia w Poznań
  124. Parafie i Jarmark w Blachowni
  125. Parafia Św. Hiacynty i Franciszka w Ostródzie
  126. Polska Misja Katolicka Bielefeld – Paderborn w Niemczech
  127. Sanktuarium MB Łaskawej Księżnej Wieliczki w Wieliczce
  128. Sanktuarium św. Józefa w Słupsku
  129. Schola przy parafii Matki Bożej Matki Kościoła w Lisowie
  130. Wspólnota Beta z Katowic
  131. Wspólnota Kochać i Służyć przy jezuitach w Gdyni
  132. Wspólnoty Pięćdziesiątnica w Otwocku
  133. Wspólnota Rodzin Domowego Kościoła Rejonu Dębica
  134. Wspólnota Urzekająca – Chełmiec
  135. Wspólnota Urzekająca – Niemcza
  136. Wspólnota Urzekająca – Otwock

 
SZKOŁY, PRZEDSZKOLA, INSTYTUCJE

  1. I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Świdniku,
  2. II Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Świdniku,
  3. 4 Liceum Ogólnokształcącemu w Białymstoku
  4. Biuro „Borowiak Nieruchomości” w Kaliszu
  5. Centrum Kształcenia Sportowego w Szczecinie
  6. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu
  7. Centrum Nauki Ignatki w Kleosinie
  8. Firma Experum HR we Wrocławiu
  9. Firma LOPI, KamSys w Wieliszewie
  10. Firma MAXEM w Pruszkowie
  11. Franciszkańskie Liceum Ogólnokształcące w Toruniu
  12. Gminne Przedszkole w Miedznie
  13. Hufiec ZHP Wadowice
  14. Hipokrates. Indywidualna Praktyka Lekarska w Szamotułach
  15. Klub Malucha u Ani w Łękocie Górnej
  16. Klub Seniora w Czerniejewie
  17. Klubik dziecięcy „Miś Uszatek” w Czerniejewie
  18. Kocudza Pierwsza 131A w Dzwoli
  19. Koła Gospodyń Wiejskich
  20. Liceum Ogólnokształcące im. Jana Matejki w Wieliczce
  21. Liceum Ogólnokształcące nr V im. Prymasa Tysiąclecia kard. Stefana Wyszyńskiego w Opolu
  22. Liceum w Lipianach
  23. LO VII w Szczecinie
  24. Małopolska Uczelnia Państwowa im. rtm. W. Pilceckiego w Oświęcimiu
  25. Metamorfozy Centrum Urody w Wieliczce
  26. Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Kwidzynie
  27. Nadleśnictwo Wolsztyn
  28. Niebo w mieście księgarnio-kawiarnia w Częstochowie  ul. Mirowska
  29. Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Da Vinci” w Koszalinie
  30. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grudziądzu
  31. Niepubliczna Szkoła Podstawowa we Włodysławowie – Nowa Wola
  32. Niepubliczne Przedszkole Małego Odkrywcy w Częstochowie
  33. Niepubliczne Przedszkole „Pluszak” w Nowym Dworze Wejherowskim
  34. Nowa Hala Sportowa w Czerniejewie
  35. Ochotnicza Straż Pożarna w Strzałkowie
  36. Parafia i szkoła muzyczna w Wałbrzychu
  37. Pizzeria Picer w Pełczycach
  38.  Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku
  39. Przedszkole „Leśna Polana” w Żydowie
  40. Przedszkole „Wróbelek Elemelek” w Czerniejewie
  41. Przedszkole „Bursztynek” w Szczecinie
  42. Przedszkole Bajka w Garwolinie
  43. Przedszkole Kraina Marzeń w Grudziądzu
  44. Przedszkole Miejskie nr 5 w Dębicy
  45. Przedszkole Miejskie nr 17 im. Fryderyka Chopina w Toruniu
  46. Przedszkole nr 1 w Sopocie
  47. Przedszkole nr 1 Bajka w Wolinie
  48. Przedszkole nr 2 im. Stanisławy Modrzejewskiej w Dębnie
  49. Przedszkole nr 2 w Świerklanach
  50. Przedszkole Plastuś w Garwolinie
  51. Przedszkole Publiczne w Łąkcie Górnej
  52. Przedszkole Publiczne w Przecławiu
  53. Przedszkole w Świerklanach
  54. PSP im. A. Mickiewicza w Strzegomiu
  55. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kostrzy
  56. Publiczna Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Olszanach
  57. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wł. Broniewskiego w Świebodzicach
  58. Punkt Przedszkolny na Bezrzeczu
  59. Punkt Przedszkolny w Uniejowie-Rędziny
  60. Salezjański Zespół Szkół Publicznych im. św. Dominika Savio w Zabrzu
  61. Salon Atelier Fryzur Zaborowska Katarzyna w Szczecinie
  62. Salon Fryzjerski Beauty w Lutyni
  63. Sklep Urzekająca w Garwolinie
  64. SP 13 w Szczecinie
  65. SP i Liceum w Wieliczce
  66. SP im. Jana Pawła II w Jamielniku
  67. SP im. Korczaka – Roztoka
  68. SP nr 15 w Grudziądzu,
  69. SP nr 24 w Toruniu
  70. SP nr 37 w Szczecinie
  71. SP w Nędzy
  72. SP w Wałdowie Szlacheckim im. St. Broniewskiego „Orszy”
  73. SP nr 20 w Jaworznie „Niko”
  74. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 BTO w Białymstoku (klasa II a)
  75. Szkolne Kolo Caritas przy ZSP w Witanowicach
  76. Szkolne Koło Wolontariatu STU w Gdańsku
  77. Szkoła Podstawowa – Nowa Iwiczna
  78. Szkoła Podstawowa – Stare Bogaczowice
  79. Szkoła Podstawowa Fundacji Elementarz w Soli-Kiczorze
  80. Szkoła Podstawowa im.  J. Wybickiego w Linowie
  81. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łąkcie Górnej
  82. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Korytowie
  83. Szkoła Podstawowa im. Kajetana Koźmiana w Bychawce
  84. Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce
  85. Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Korytowie
  86. Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Papowie Biskupim
  87. Szkoła Podstawowa im. Św. Mikołaja w Pastuchowie
  88. Szkoła Podstawowa nr 1 im. 1000-lecia Państwa Polska w Bukownie
  89. Szkoła podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka w Skoczkowie
  90. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Wieliczce
  91. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów Polskich w Goleniowie
  92. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białymstoku,
  93. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wągrowcu
  94. Szkoła Podstawowa nr 2 w Gryfinie
  95. Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Szarych Szeregów w Lidzbarku
  96. Szkoła Podstawowa nr 3 w Żywcu
  97. Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmży
  98. Szkoła Podstawowa nr 5  im. Orła Białego w Oświęcimiu
  99. Szkoła Podstawowa nr 5 w Stargardzie
  100. Szkoła Podstawowa nr 8 w Toruniu
  101. Szkoła Podstawowa nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Grudziądzu
  102. Szkoła Podstawowa nr 10 w Szczecinie
  103. Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pabla Nerudy w Toruniu (Szkolne Koło Caritas)
  104. Szkoła Podstawowa nr 13 w Szczecinie
  105. Szkoła Podstawowa nr 16 w Grudziądz
  106. Szkoła Podstawowa nr 21 w Grudziądzu
  107. Szkoła Podstawowa nr 21 w Szczecinie
  108. Szkoła Podstawowa nr 35 im. Polskich Olimpijczyków w Toruniu
  109. Szkoła Podstawowa nr 35 w Łodzi
  110. Szkoła Podstawowa nr 45 w Szczecinie
  111. Szkoła Podstawowa nr 47 w Szczecinie
  112. Szkoła Podstawowa nr 50 w Częstochowie
  113. Szkoła Podstawowa SPSK w Górznie
  114. Szkoła Podstawowa w Dubiecku
  115. Szkoła Podstawowa w Iskani
  116. Szkoła Podstawowa w Kunowie
  117. Szkoła Podstawowa w Łachowie
  118. Szkoła Podstawowa w Miedznie
  119. Szkoła Podstawowa w Mrowinach
  120. Szkoła Podstawowa w Nienadowej
  121. Szkoła Podstawowa w Nowej Iwacznej
  122. Szkoła Podstawowa w Nowej Jedlance
  123. Szkoła Podstawowa w Paczynie
  124. Szkoła Podstawowa w Piotrkowicach
  125. Szkoła Podstawowa w Płośnicy
  126. Szkoła Podstawowa w Rogoźnicy
  127. Szkoła Podstawowa w Wałdowie Szlacheckim im. St. Broniewskiego „Orszy”
  128. Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące
  129. Szkoła Podstawowa w Zawdzie – Łasin
  130. Szkoła Podstawowa w Żydowie
  131. Szkoła Podstawowa w Toruniu
  132. Szkoła Podstawowa w Zwardoniu
  133. Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Żarowie
  134. Szkoła w Ciążeniu
  135. Szkoła w Giewartowie
  136. Szkoła w Kętrzynie
  137. Szkoła w Lubiczu
  138. Szkoła w Ostrowitem
  139. Szkoła w Radomyślu Wielkim
  140. Szkoła w Słupcy
  141. Szkoła w Starostwo
  142. Szkoła w Strzałkowie
  143. Szkoła w Strzałkowie
  144. Szkoła w Szczurowie
  145. Szkoła w Zbytkowie
  146. Szkoła w Dąbrowej
  147. Szkoła w Grójcu
  148. Szkoła w Krowica Samej
  149. Szkoła w Lisowie
  150. Szkoła w Otwocku
  151. Szkoła w Rydułtowach
  152. Szkoła w Bełsznicy
  153. Szkoła w Gdańsku
  154. Szkoła w Górni
  155. Szkoła w Piławie Dolnej
  156. Szkoła w Słupsku
  157. Szkoła w Świebodzicach
  158. Szkoła w Żelechlinku
  159. Szkoły Podstawowej w Zespole Kształcenia i Wychowania w Swarożynie
  160. Szkoła, 2 parafia w Wągrowcu
  161. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Łochowie
  162. Szkoły Salezjańskie w Szczecinie
  163. Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie
  164. Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
  165. Urząd Miasta i Gminy Czerniejewo
  166. Wspólnota Ruchu Czystych Serc w Gdańsku
  167. Wydział Teologiczny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
  168. Zajazd Marta w Pułankowicach
  169. Zakłady w Chorzowie
  170. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Brodnicy
  171. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dulczy Wielkiej
  172. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lipnikach
  173. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lipniku
  174. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nidku
  175. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudzie
  176. Zespół Szkół Elektrycznych w Bydgoszczy
  177. Zespół Szkół im. Celestyna Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej
  178. Zespół Szkół im. Ignacego Łukasińskiego w Policach
  179. Zespół Szkół Leśnych i Ekologicznych w Brynku
  180. Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu
  181. Zespół Szkół nr 1 im. C.K. Norwida w Świdniku
  182. Zespół Szkół nr 1 w Działdowie
  183. Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Dębicy
  184. Zespół Szkół nr 8 w Szczecinie
  185. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Świdniku
  186. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2  w Kwidzynie
  187. Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie
  188. Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Władysława Reymonta w Bierutowie,
  189. Zespół Szkół Specjalnych w Strzegomiu
  190. Zespół Szkół Społecznych w Bielawie
  191. Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Chorzowie
  192. Zespół Szkół Technicznych w Toruniu
  193. Zespół Szkół w Gogołowie
  194. Zespół Szkół w Lubawie
  195. Zespół Szkół w Lutocinie
  196. Zespół Szkół im. A. Fredry w Nienadowej
  197. Zespół Szkół im. ks. Jana Twardowskiego w Szczytnikach Duchownych
  198. Zespół Szkół w Piaskach
  199. Zespół Szkół w Trawnikach
  200. Zespół Szkół w Stoczku
  201. Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Toruniu
  202. Żłobek nr 3  w Opolu
  203. Żłobek Smerfusie w Miechowie
  204. Żłobek w Koninie

 
Jeżeli na liście nie ma Twojej parafii, szkoły lub innego miejsca to możesz się do nas zgłosić i pomóc w organizacji paczuszki w wybranym przez Ciebie miejscu.
Napisz na adres: ambasadorzy@fundacjamalychstopek.pl
Więcej o paczuszce poczytasz tutaj 👈
 
Jeżeli chcesz wesprzeć Paczuszkę dla Maluszka to możesz to zrobić tutaj podając w tytule „DAROWIZNA PACZUSZKA” 👇
[payment]
 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa