Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Historia jest taka

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Remont tego pokoju sfinansował pan Albert, ale jest łazienka…do zrobienia dla nas.

Umiera 35-letnia kobieta pozostawiając nie tylko męża, ale i trójkę dzieci. Warunki, w których żyli daleko odbiegają od tych, o których można by mówić, że są z XXI wieku. I o ile nie było to problemem za życia kobiety, to teraz może stać się powodem odebrania dzieci mężczyźnie, który dwoi się i troi, aby sprostać zadaniu. Nie musimy, ale możemy pomóc, nie tylko Jemu, ale nade wszystko dzieciom. Nie podaję potrzebnej kwoty, bo na samą łazienkę potrzeba kilku tysięcy złotych, a jest jeszcze kuchnia i pokoje. Wygląda to nieciekawie. Jeżeli wyślesz jakieś złotówki na konto fundacji, to proszę o smsa do mnie na mój tel. 608752142 z info ile poszło…co jest niekonieczne, ale wskazane.

ks. Tomasz Kancelarczyk

Fundacja Małych Stópek
ul. Św. Ducha 9
70-205 Szczecin

przelewy krajowe nr konta:
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu: DAROWIZNA RODZINA

przelewy zagraniczne:
SWIFT (BIC): PPABPLPK / IBAN: PL
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu: DAROWIZNA RODZINA

HISTORIA JEST TAKA Remont tego pokoju sfinansował pan Albert, ale jest łazienka…do zrobienia dla nas. Umiera…

Julkaissut Fundacja Małych Stópek Lauantaina 7. joulukuuta 2019

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa