Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Niedziela Radości!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Radujemy się z każdego uratowanego życia oraz z tego, że tak licznie nam pomagacie, aby każda mała stópka miała radosne i spokojne Święta Bożego Narodzenia.

To dla nas duża motywacja do dalszej pracy 👏💪☺️

W wielu kościołach pojawiły się nasze fundacyjne choinki 🌲🌲🌲 a na nich bombki z naszym logiem 🎅🏻👣🎁👼🏻
W jakich parafiach? Miedzy innymi w Starogardzie Gdańskim, Jastrzębiej Górze, Sierakowicach, Pile, Trójmiescie, Chojnicach itd…
Pamiętajmy, że najpiękniejszym prezentem na Święta jest dzielenie się miłością.
Niech bombka Fundacji, która zawiśnie na Twojej choince, będzie symbolem miłości i solidarności z maluszkiem 😇🤗👼🏻👣.

(post pojawi się po kliknięciu w niebieską ikonkę w prawym górnym rogu)

Julkaissut Fundacja Małych Stópek Sunnuntaina 15. joulukuuta 2019

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa