Nie będzie trzech abo…cji.

To tylko trzy ostatnie sprawy, które do nas trafiły. Trzy różne, ale ze wspólnym mianownikiem…pozostawiona kobieta w ciąży.

Pierwsza to 18letnia uczennica szkoły średniej, pozostawiona przez ojca dziecka i niestety przez własną matkę.
Druga to 22latka, której ojciec dziecka postawił ultimatum – ja albo bachor. Dzięki naszemu zapewnieniu pomocy, nie poszła w stronę śmierci dziecka.
Trzecia dotyczy zamężnej kobiety, która jest w kolejnej ciąży. To niewiarygodne, ale jej mąż nie tylko nie chce kolejnego dziecka, bo będzie musiał kupić nowy duży samochód, ale już poczynił kroki w stronę rozwodu. Powiedziałem jej – nie poddawaj się, bo chodzi nie tylko o życie dziecka, ale również o Ciebie oraz Twojego męża. Chociaż bez męża zostanie kompletnie na lodzie z kilkoma walizkami, po moich zapewnieniach pomocy, twardo stoi za nienarodzonym dzieckiem.
Trzy lakonicznie opisane sprawy, a dla mnie to godziny emocjonalnych rozmów i jeszcze więcej starań, aby pomóc. Proszę Was o wsparcie finansowe. Jak zwykle usłyszę pytanie – “A po co pieniądze?!” I jak zwykle będą je zadawali mężczyźni…I pomyśleć, że ostatnio aborc…jni ogłosili, że na jeden ,,zabieg” przeznaczają 3 tyś. euro…
Żeby pomóc ocalić życie, trzeba o wiele więcej. 7 500 zł już jest od mężczyzn, którzy na Mszy Św. Męskiego Różańca w Szczecinie, aż tyle wrzucili na tacę.
Mam jeszcze dodatkowy argument, aby Was zachęcić do pomocy. Jedna z tych kobiet powiedziała, że sama się modliła, prosiła o modlitwę innych, prosiła zgromadzenia zakonne, ale dopiero po rozmowie ze mną i po moim ,,na pewno nie zostawimy Ciebie” powiedziała ,,teraz wiem, że Bóg wysłuchał moje modlitwy”. Rozumiecie co to znaczy? Ratując życie wypełniamy modlitwy tych kobiet, to tak jakbyśmy byli posłańcami Boga. Niesamowite. Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie to jakieś olśnienie.
Bardzo Was proszę o wsparcie finansowe. Ślijcie pieniądze na konto fundacji, wpisując w tytule przelewu DAROWIZNA CIĄŻA a na mój tel. 608752142 smsem info ile poszło…wskazane, ale niekonieczne. W razie pytań proszę śmiało dzwonić.
ks. Tomasz Kancelarczyk
Ps. Tych spraw możemy mieć więcej, to znaczy więcej uratowanych istnień ludzkich, dlatego potrzebujemy więcej sprzymierzeńców. Proszę, nie tylko udostępniajcie ten post, ale i stronę BMS https://www.facebook.com/BractwoMalychStopek/ udostępniajcie teraz i potem.
Fundacja Małych Stópek
ul. Św. Ducha 9
70-205 Szczecin
przelewy krajowe nr konta:
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu: DAROWIZNA CIĄŻA
przelewy zagraniczne:
SWIFT (BIC): PPABPLPK / IBAN: PL
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu: DAROWIZNA CIĄŻA

Zamknij menu
Twitter
YouTube
Instagram

Podobało się? Podziel się z innymi:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Małych Stópek, z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Świętego Ducha 9,
2) kontakt z administratorem: e-mail: kontakt@fundacjamalychstopek.pl, tel: 791 138 902,
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. ,
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji,
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych,
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne.


Poniżej wpisz kwotę jaką chcesz podarować
Fundacji Małych Stópek

Podaj kwote

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości