Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Paczuszki w Starogardzie Gdańskim i okolicach

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Nasi przyjaciele ze Starogardu Gdańskiego też mają się czym „pochwalić”! 😀

Serdeczne podziękowania dla Szkoły Podstawowej im.Edmunda Dywelskiego w Bytoni oraz gminnego przedszkola w Bytoni. Kolejne paczki dzięki Wam trafią pod choinkę do potrzebujących dzieci 😍😇

Julkaissut Fundacja Małych Stópek Perjantaina 20. joulukuuta 2019

Dziękujemy także parafianom Parafii św. Jakuba Apostoła w Czluchowie za świąteczne prezenty, zebrane podczas PACZUSZKI DLA MALUSZKA. Szczególne podziękowania dla Państwa Moniki i Mariusza Gradek za poświęcony czas oraz przebyte kilometry w piątkowy wieczór, żeby osobiście dostarczyć wszystkie paczuszki 👣👍🙂.

Julkaissut Fundacja Małych Stópek Perjantaina 20. joulukuuta 2019

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa