Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Życzenia i ich wypełnienie

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

W tej grafice zawarliśmy nasze bożonarodzeniowe życzenia dla osób związanych z Małymi Stópkami, a w tym zdjęciu jest wypełnienie tych życzeń.

Nie tak dawno zebraliśmy 3 tyś euro dla dzieci, które rodzą się w Grecji w obozach emigrantów, uchodźców. Siostra zakonna, która trzyma to dzieciątko ma na imię Maria, a dziecko nie wiem jak, ale na pewno gdyby je przetłumaczyć na polski, byłoby ,,Bóg z nami”.

Ks. Tomasz Kancelarczyk

wraz ze współpracownikami z Fundacji Małych Stópek

 

(Post ukaże się po kliknięciu w niebieską ikonkę w prawym górnym rogu)

ŻYCZENIA i ICH WYPEŁNIENIEW tej grafice zawarliśmy nasze bożonarodzeniowe życzenia dla osób związanych z Małymi…

Julkaissut Fundacja Małych Stópek Maanantaina 23. joulukuuta 2019

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa