Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Pomoc dla dzieci w Boliwii

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Dom prowadzony przez nasze polskie siostry Albertynki potrzebuje pomocy.

Już uzbieraliśmy 9 tys. zł, brakuję jeszcze 5 tys. tak aby można było zabezpieczyć ich skromne potrzeby w najbliższym miesiącu. Tam też są opuszczone kobiety i zagrożone aborcją dzieci.

Zbieramy na :
-Wyprawki dla 30 matek przed porodem
-Materiały do szycia pieluch flanelowych
-Pampersy dla noworodków (0-12 miesięcy), których matkami są uczennice, studentki lub matki pracujące
-Zakup mleka dla noworodków (których matki z rożnych powodów nie karmią piersią)
-Produkty żywnościowe (płatki zbożowe, ryż, mąka, warzywa, owoce)

Jeżeli coś wpłacicie na konto fundacji, wyślijcie do mnie smsa na mój tel. 608752142 ile poszło…wskazane, ale niekonieczne. Ja od siebie daję 100 zł.

ks. Tomasz Kancelarczyk

Ps. To już kolejne nasze misyjne dzieło…wspaniale.

 
 
 
 

Fundacja Małych Stópek
ul. Św. Ducha 9
70-205 Szczecin

 
 
 

przelewy krajowe nr konta:
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu: DAROWIZNA MISJA

przelewy zagraniczne:
SWIFT (BIC): PPABPLPK / IBAN: PL
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu: DAROWIZNA MISJA

DOŁĄCZCIE DO BMS, ZACHĘCAJCIE DO DOŁĄCZENIA INNYCH
👣https://www.facebook.com/BractwoMalychStopek

 
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa