Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Wiktoria i jej dziecko potrzebują pomocy

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Nie wiem kto jest ojcem dziecka, wiem tylko tyle że go nie ma, a niestety jest jej rodzina, której lepiej, żeby nie było.

 

Nie kto inny, ale właśnie oni starali się zmusić ją do ab..cji. Gdyby nie nasza interwencja, Wiktoria najprawdopodobniej już byłaby w Niemczech po ab..cji. Już teraz możemy powiedzieć, że dziecko zostało uratowane, a to już jest 21 tydzień ciąży. Także ona została uratowana, bo tak naprawdę tego nie chciała… Po akcji jak z filmu jej ucieczki z domu teraz jak na razie umieściliśmy ją w hotelu do czasu, kiedy wynajmiemy dla nie mieszkanie. Myślę, że na najbliższy rok wystarczy tak, aby mogła dalej poradzić sobie sama. Może liczyć tylko na nas. Proszę Was po raz kolejny i nie ostatni o pomoc w ratowaniu życia. Ja od siebie daje 100 zł. Potrzebujemy aż 20 tys. zł i tylko tyle jeżeli pomyślimy, że życie jest uratowane, a szykujemy się do kolejnych spraw. Proszę o darowizny na konto Fundacji Małych Stópek wpisując w tytule DAROWIZNA CIĄŻA. Jak zawsze proszę również o sms do mnie na 608752142 ile poszło…co jest wskazane, ale niekonieczne.

ks. Tomasz Kancelarczyk

Ps. Przepraszam, że to słowo eufemistycznie nazywane przerwaniem cią…ży, które piszę w taki sposób, ale to dlatego, aby nie zablokowano tej informacji. Dożyliśmy czasów, kiedy tak jak za komuny nie można o pewnych sprawach pisać wprost, ale trzeba ukrywać to, co się chce przekazać.

Fundacja Małych Stópek
ul. Św. Ducha 9
70-205 Szczecin

przelewy krajowe nr konta:
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu: DAROWIZNA CIĄŻA

przelewy zagraniczne:
SWIFT (BIC): PPABPLPK / IBAN: PL
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu: DAROWIZNA CIĄŻA

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa