1%, który w 100% wspiera najmniejszych!

Zbliża się czas rozliczeń podatkowych. Jeśli chciałbyś przekazać 1% swojego podatku i wesprzeć działania na rzecz nienarodzonych to wystarczy, że przekażesz swój 1% na Stowarzyszenie Rodzin Katolickich. Jak to działa?

1%, który w 100% wspiera najmniejszych!

Przekazując swój 1% podatku na KRS Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, stajesz się ofiarodawcą darów dla dzieci, których życie przed narodzeniem stało pod ogromnym znakiem zapytania.

Wystarczy, że w zeznaniu podatkowym wpiszesz nr KRS 0000048068, który należy do Stowarzyszenia Rodzin Katolickich (SRK), dopisując w rubryce Cel szczegółowy: Małe Stópki. Dzięki temu będzie wiadomo, że 100% Twojego 1% trafi do SRK zaprzyjaźnionego z Fundacją Małych Stópek. Wspomniane stowarzyszenie w tym roku przekaże zebrany 1% na zakup specjalistycznego sprzętu dla dzieci uratowanych od aborcji.
W ubiegłym roku dzięki Waszemu wsparciu potrzebujące dzieci zostały obdarowane jednorazowymi pieluchami, dlatego dziś podążmy wspólnie za kolejnymi potrzebami nienarodzonych maluchów.
Zachęcamy do skorzystania z Darmowego programu do PIT-ów w którym automatycznie przekażecie swój procent na Małe Stópki:

💗 ROZLICZ SIĘ PRZEZ INTERNET W 15 min 👉 http://bit.ly/PIT-2020

Wolisz rozliczyć się tradycyjnie?
Pobierz pliki:
PIT-28
PIT-36
PIT-36L
PIT-37
PIT-38
PIT-39
PIT-OP
 

Zamknij menu
Twitter
YouTube
Instagram

Podobało się? Podziel się z innymi:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Małych Stópek, z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Świętego Ducha 9,
2) kontakt z administratorem: e-mail: kontakt@fundacjamalychstopek.pl, tel: 791 138 902,
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. ,
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji,
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych,
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne.


Poniżej wpisz kwotę jaką chcesz podarować
Fundacji Małych Stópek

Podaj kwote

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości