Adoptuj Życie – nowy film promujący aplikację

Adoptuj Życie – nowy film promujący aplikację

Zobacz nowy film promocyjny aplikacji Adoptuj Życie!
„Adoptuj życie” to mobilny asystent osób, które podjęły „Duchową Adopcję Dziecka Poczętego”. Aplikacja stworzona przez Fundację Małych Stópek powstała, by w sposób nowoczesny i prosty poszerzać świadomość o rozwoju człowieka przed jego narodzeniem, przypominać o codziennej modlitwie, wzmacniać więź między modlącym się, a dzieckiem poprzez unaocznienie jego rozwoju i spersonalizowane wiadomości.
Zapraszamy na stronę aplikacji: www.adoptujzycie.pl