Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Zbliża się kolejna "nocka" Obrońców Życia

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Już w najbliższy piątek 7 lutego, czeka nas bardzo pracowita nocka w siedzibie Fundacji Małych Stópek, przy ul. Świętego Ducha 9 (wejście przez bramę na parkingu parafii oo. Pallotynów)

Przed nocką zapraszamy na półgodzinne czuwanie do kaplicy oo. Pallotynów (wejście przez Fundację Małych Stópek) początek czuwania o 19:00 !

Serdecznie zapraszamy!

🗓 7 lutego
🕗 godz. 19:00 czuwanie, później praca wolontaryjna
⛪ kaplica oo. Pallotynów, a następnie siedziba FMS

. . . . . . .
Dla tych, którzy jeszcze nie byli na nocce wyjaśnimy, że jest to wieczorne spotkanie dla działaczy pro-life ze Szczecina i okolic, na którym wszyscy mają pełne ręce roboty 💪 Nocka to praca wolontaryjna na rzecz obrony życia, w miłej atmosferze i towarzystwie 😉 Będzie sporo rzeczy do zrobienia, dlatego wpadajcie tłumnie i zabierajcie ze sobą szczególnie tych, których jeszcze nie mieliśmy okazji poznać 😉 Zapewniamy pyszne, ciepłe tosty, ciacho i napoje.
. . . . . . .
📣 Fanów kinematografii zapraszamy do zostania do końca na dobry film!
. . . . . . .
📣 Nocujący niech koniecznie zabiorą ze sobą śpiwór 🙂

Dołącz do wydarzenia

https://www.facebook.com/events/177148796851958/

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa