Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

DO ADOPCJI

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Nie nazywam sprawy po imieniu, aby Fb nie zablokowało.

Spraw, które pierwotnie zmierzają w stronę nieurodzenia dziecka, mamy bardzo dużo. Jeżeli dysponujemy środkami od stałych darczyńców, to działamy szybko wynajmując mieszkanie, zapewniając fundusze na utrzymanie i to wszystko, co jest potrzebne dla dziecka na dwa lata po urodzeniu. To naprawdę działa, bo gdy załamana i opuszczona kobieta w ciąży otrzyma pomoc, to jej przyszłość się rozświetla.
Teraz proszę Was o pomoc w dość dramatycznej sprawie, gdyż kobieta za nic nie chce mieć dziecka, chociaż nosi go w sobie. Już nagrywała swoją obecność w niemieckim szpitalu w celu dokonania a……ji. Jednakże zgodziła się na moje warunki, aby oddać je do adopcji. Obiecałem jej nie tylko zamieszkanie z dala od jej środowiska, ale także utrzymanie i opiekę naszej wolontariuszki. Liczę, że 20-25 tyś. zł na to wystarczy. Czy to dużo? A ile jest warte życie? Proszę o Waszą pomoc finansową na konto fundacji i jak zawsze po dokonaniu przelewu, proszę także o sms na mój tel 608 752 142 z info ile poszło…wskazane, ale niekonieczne.
Już widzę jak ktoś ze łzami i z miłością, będzie tulił to dzieciątko.

ks. Tomasz Kancelarczyk

Ps. Osoby, które chcą być rodzicami adopcyjnymi informuję, że nie mam najmniejszego wpływu, gdzie trafi dziecko i nie mogę pomóc w jego adopcji, czego bardzo żałuję.

Fundacja Małych Stópek
ul. Św. Ducha 9
70-205 Szczecin

przelewy krajowe nr konta:

13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu: DAROWIZNA ADOPCJA

przelewy zagraniczne:
SWIFT (BIC): PPABPLPK / IBAN: PL
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu: DAROWIZNA ADOPCJA

Dołącz do obrońców życia na Fb https://www.facebook.com/BractwoMalychStopek/

DO ADOPCJI.,,nie nazywam sprawy po imieniu, aby Fb nie zablokowało"Spraw, które pierwotnie zmierzają w stronę…

Julkaissut Fundacja Małych Stópek Lauantaina 8. helmikuuta 2020

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa