Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Łatwo jest zabić, ale ocalić życie jest trudno

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Życie wymaga ofiarnej miłości, bez której jest tylko śmierć.

Aborcyjni chwalą się, ile to osobom pomogli w aborcji. Jako propagatorzy wyboru, jakoś nie chwalą się ile to pomogli kobietom, które wybrały życie swoich dzieci – bo wybrać życie, to nie tylko urodzić, ale tulić je każdego dnia do siebie.
Proszę Was, abyśmy przytulili do siebie jedno z tych dzieci, które tak często po badaniach prenatalnych, są skazane na śmierć tylko dlatego, że stwierdzono Zespół Downa. Krzyś, aby móc mówić potrzebuje kosztownej terapii mikropolaryzacji. Jeden seans kosztuje ponad 2 tysiące zł, a potrzeba ich 5 i turnus rehabilitacyjny. Osoby, które prześlą swoją darowiznę na konto fundacji, proszone są o wpisanie w tytule DAROWIZNA KRZYŚ. Zebraną sumę zaokrąglimy (oczywiście w górę) i przekażemy jego Mamie. Ja od siebie przekazuję 100 zł. Jak zawsze przekazujących pieniądze, proszę o sms do mnie na mój tel. 608752142 z info ile poszło, co jest wskazane, ale niekonieczne.

Łatwo jest mówić o obronie życia, ale trudniej jest tę obronę realizować w życiu.

ks. Tomasz Kancelarczyk

Fundacja Małych Stópek
ul. Św. Ducha 9
70-205 Szczecin

przelewy krajowe nr konta:
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu: DAROWIZNA KRZYŚ

przelewy zagraniczne:
SWIFT (BIC): PPABPLPK / IBAN: PL
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu: DAROWIZNA KRZYŚ

Dołącz do obrońców życia na Fb https://www.facebook.com/BractwoMalychStopek/

* CO TO JEST MIKROPOLARYZACJA MÓZGU?

Mikropolaryzacja to przezczaszkowa stymulacja prądem stałym tDCS (ang. transcranial direct current stimulation) jest metodą wykorzystującą zjawisko plastyczności mózgu – wspomaga proces odbudowy i tworzenia nowych połączeń nerwowych, umożliwia przywrócenie integralności centralnego układu nerwowego.

Jest również metodą wspomagającą proces terapeutyczny – obserwuje się wyższą skuteczność i efektywność terapii aż o 44%. Zabiegi stymulujące korę mózgową w zakresie terapii zaburzeń mowy wpływają na poprawę rozumienia, rozwój mowy czynnej i fluencji słownej, usprawnienie procesów poznawczych: uwagi, pamięci długotrwałej, pamięci roboczej, wspieranie umiejętności szkolnych i procesu uczenia się oraz usprawnianie zdolności podejmowania decyzji i planowania. Przezczaszkowa stymulacja prądem stałym tDCS polega na przyłożeniu dwóch elektrod do głowy (anoda, katoda) oraz podaniu prądu o wartości nie przekraczającej zazwyczaj 1mA. Dochodzi wówczas do polaryzacji komórek piramidowych na ich błonie podstawowej w warstwach korowych mózgu. Stymulacja mózgu jest zabiegiem nieinwazyjnym,

Łatwo jest zabić ale ocalić życie jest trudno. Życie wymaga ofiarnej miłości bez której jest tylko śmierć. Aborcyjni…

Julkaissut Fundacja Małych Stópek Sunnuntaina 1. maaliskuuta 2020

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa