Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Organizujemy wyjazd na Narodowy Marsz dla Życia

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zbieramy ekipę, która chciałaby pojechać na Marsz dla Życia w Warszawie. Jeżeli jesteś chętny/a, to zgłaszajcie się, dołączając do wydarzenia i wysyłając sms o treści „WYJAZD” z imieniem i nazwiskiem na nr tel. 515 505 911

 

Oprócz Warszawy, pojedziemy również do Częstochowy. Poniżej przedstawiamy skrócony plan wyjazdu.

👇 PLAN WYJAZDU 👇

Dzień I (20.03) – Szczecin
21:00 – Wyjazd spod Katedry św. Jakuba

Dzień II (21.03) – Jasna Góra
9:00 – 14:00 Spotkanie Obrońców Życia
15:00 – Wyjazd do Ostrówka, Domu Św. Faustyny (nocleg)

Dzień III (22.03) Ostrówek / Warszawa

8:00 – śniadanie
9:00 – Wyjazd do Warszawy
10:00-12:00 Czas wolny w Warszawie
12:00 Msza św. w kościele św. Anny
13:30 Narodowy Marsz dla Życia

16:00 – 17:00 Wyjazd do Szczecina
24:00 – 1:00 Jesteśmy w Szczecinie

https://www.facebook.com/events/1265556083653402/

 

Jedziesz z nami do Warszawy? 😎😁

Julkaissut Fundacja Małych Stópek Perjantaina 28. helmikuuta 2020

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa