Organizujemy wyjazd na Narodowy Marsz dla Życia

Organizujemy wyjazd na Narodowy Marsz dla Życia

Zbieramy ekipę, która chciałaby pojechać na Marsz dla Życia w Warszawie. Jeżeli jesteś chętny/a, to zgłaszajcie się, dołączając do wydarzenia i wysyłając sms o treści „WYJAZD” z imieniem i nazwiskiem na nr tel. 515 505 911

Oprócz Warszawy, pojedziemy również do Częstochowy. Poniżej przedstawiamy skrócony plan wyjazdu.

👇 PLAN WYJAZDU 👇

Dzień I (20.03) – Szczecin
21:00 – Wyjazd spod Katedry św. Jakuba

Dzień II (21.03) – Jasna Góra