Spotkania w Ośrodkach Wychowawczych

Spotkania w Ośrodkach Wychowawczych

Całkiem niedawno odwiedziliśmy młodzież z dwóch ośrodków wychowawczych.

Podzieliliśmy się świadectwem pracy w FMS 👣, opowiedzieliśmy o faktach z życia prenatalnego człowieka🤰, a także przedstawiliśmy świadectwa znanych osób 🎥.
To był bardzo intensywny czas – sporo kilometrów przejechanych, a pogoda nie ułatwiała szybkiego dojazdu….ale było warto!💪💪💪

Życzymy wszystkim młodym mężczyznom wszystkiego co dobre i jednocześnie bardzo dziękujemy Dyrektorom Ośrodków, za salezjańską gościnę 😊

Zespół FMS
👣