Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Akcja "Oto człowiek"

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Twórcy sklepu BlessYou we współpracy z naszą fundacją, przygotowali akcję 👉 Oto człowiek 👈

 

Inicjatywa rozpocznie się 25 marca. Biorąc w niej udział, będziecie mogli wesprzeć prowadzone przez nas działania pro-life.

Ponadto kolejnym celem tych działań, będzie zwiększenie świadomości w społeczeństwie nt. ochrony nienarodzonych dzieci i prowadzonej przez nas działalności.

Jesteście zainteresowani udziałem w akcji „Oto człowiek”
Śledźcie profil BlessYou – sklep z wartościami bo już niebawem, pojawią się tam kolejne informacje, zdradzające jej szczegóły 😉

 

Twórcy BlessYou – sklep z wartościami we współpracy z naszą fundacją, przygotowali akcję 👉 Oto człowiek 👈Inicjatywa…

Julkaissut Fundacja Małych Stópek Lauantaina 21. maaliskuuta 2020

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa