Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Zakupy dla Domu Samotnej Matki

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Jak jadę do Domu Samotnej Matki, to nigdy z pustymi rękami/bagażnikiem.

 

Tak też się stało i teraz, ale to tylko dzięki tym, którzy na moją ostatnią prośbę, wpłacili na konto fundacji 500 zł, które zamieniłem na tu widoczne artykuły.
A teraz moi drodzy informacja: będę tam jechał za tydzień. Jeżeli to możliwe w tych trudnych czasach, proszę o wpłatę z dopiskiem DAROWIZNA DOM, a do mnie sms ile poszło – wskazane, ale niekonieczne.

Bardzo, bardzo dziękuję.

ks. Tomasz Kancelarczyk

FUNDACJA MAŁYCH STÓPEK

PRZELEWY KRAJOWE
Fundacja Małych Stópek
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
tytuł przelewu: DAROWIZNA DOM
. . . . . . . . . .
PRZELEWY ZAGRANICZNE
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
tytuł przelewu: DAROWIZNA DOM

szybkie wpłaty, żółte ikonki
https://dlazycia.info/w-jaki-sposob-moge-pomoc/

 

Jak jadę do Domu Samotnej Matki, to nigdy z pustymi rękami/bagażnikiem.Tak też się stało i teraz, ale to tylko dzięki…

Julkaissut Fundacja Małych Stópek Maanantaina 30. maaliskuuta 2020

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa