Zakupy dla Domu Samotnej Matki

Zakupy dla Domu Samotnej Matki

Jak jadę do Domu Samotnej Matki, to nigdy z pustymi rękami/bagażnikiem.

Tak też się stało i teraz, ale to tylko dzięki tym, którzy na moją ostatnią prośbę, wpłacili na konto fundacji 500 zł, które zamieniłem na tu widoczne artykuły.
A teraz moi drodzy informacja: będę tam jechał za tydzień. Jeżeli to możliwe w tych trudnych czasach, proszę o wpłatę z dopiskiem DAROWIZNA DOM, a do mnie sms ile poszło – wskazane, ale niekonieczne.

Bardzo, bardzo dziękuję.

ks. Tomasz Kancelarczyk

FUNDACJA MAŁYCH STÓPEK

PRZELEWY KRAJOWE