Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Szybka zbiórka

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

W dalszym ciągu prowadzimy zbiórkę na kolejny respirator, a tu teraz są pilnie potrzebne pieniądze na zakup środka do dezynfekcji rąk, dla mieszkańców domów dla bezdomnych, samotnych matek, kobiet oraz mężczyzn.

Jednym słowem dla placówek, które oczekują pomocy z zewnątrz. Nie możemy ich pozostawić w niebezpieczeństwie zakażenia. Są to domy, w których mieszka sporo osób i prawdopodobieństwo zachorowania jest bardzo duże. Dlatego w tych domach przy każdym wejściu i wyjściu, na parapetach, na półpiętrach, przy jadalniach i biurach, powinny stać dozowniki takiego środka. Zakupimy 120 5litrowych baniek. Na ten cel potrzebujemy 10 tysięcy zł. Każdego kto może pomóc, proszę o wpłatę na konto fundacji z dopiskiem DAROWIZNA DOM, a do mnie na tel. 608 752 142 info smsem ile poszło, co jest wskazane, ale niekonieczne.


Bardzo dziękuję za wrażliwość i solidarność w tych trudnych czasach.

ks. Tomasz Kancelarczyk

 

FUNDACJA MAŁYCH STÓPEK

PRZELEWY KRAJOWE
Fundacja Małych Stópek
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
tytuł przelewu: DAROWIZNA DOM
. . . . . . . . . .
PRZELEWY ZAGRANICZNE
SWIFT (BIC): PPABPLPK
IBAN: PL 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
tytuł przelewu: DAROWIZNA DOM

szybkie wpłaty, żółte ikonki
https://dlazycia.info/w-jaki-sposob-moge-pomoc/

https://www.facebook.com/FundacjaMalychStopek/photos/a.662899640490064/2837062706407069/?type=3&theater

 
 
 
 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa