Dziś Wielki Czwartek

Dziś Wielki Czwartek

Czcigodni Kapłani, mimo panującej pandemii, która mocno doświadcza nas wszystkich, nie zapominamy, że dziś wielki czwartek – dzień obchodzony na pamiątkę ustanowienia przez Chrystusa sakramentu Eucharystii i… kapłaństwa. Jest to dla was dzień szczególnie ważny, bo to właśnie on przypomina, że stanęliście kiedyś w prawdzie i odpowiedzieliście na coraz głośniej rozbrzmiewający głos w waszym sercu. Podążyliście za Chrystusem drogą niełatwą, drogą posługi wiernym Kościoła Katolickiego. Dziękujemy za dar Waszego powołania i pamiętamy o Was w naszych modlitwach.
Niech Duch Święty Was wspiera, a Matka Boża wstawia za Wami