Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Na imię jej flizelina….mamy ją

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Po wielu bojach udało mi się zdobyć flizelinę, która jest materiałem koniecznym do uszycia dobrych maseczek na twarz.

 
Ta bela, za którą jeszcze nie zapłaciłem, kosztuje blisko 11 tysięcy zł – 1500 metrów. Do tego już zakupiłem 300 metrów bawełnianego materiału. Kto może tego proszę o pomoc, w zapłaceniu za ten materiał. Razem za flizelinę i ten materiał, potrzeba około 15 tysięcy zł. Maseczki trafią do osób najbardziej ubogich i do Ciebie, jeżeli tylko prześlesz na konto fundacji swoje pieniądze. Jeżeli to możliwe proszę po wpłacie wysłać do mnie sms na mój tel. 608 752 142 z info ile poszło, co jest wskazane, ale niekonieczne. Można w sms dodać swój adres pocztowy do wysyłki maseczki, tak będzie najszybciej.
ks. Tomasz Kancelarczyk
PS. W tytule przelewu proszę wpisać DAROWIZNA MATERIAŁ
PSS. Zapomniałem…oczywiście 100 zł ode mnie. Jeżeli proszę to i sam powinienem dać.
 
Fundacja Małych Stópek
ul. Św. Ducha 9
70-205 Szczecin
przelewy krajowe nr konta:
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu: DAROWIZNA MATERIAŁ
przelewy zagraniczne:
SWIFT (BIC): PPABPLPK / IBAN: PL
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu: DAROWIZNA MATERIAŁ
Żółte ikonki do szybkiego przekazywania darowizny https://dlazycia.info/w-jaki-sposob-moge-pomoc/

 

Na imię jej flizelina….mamy ją.Po wielu bojach udało mi się zdobyć flizelinę, która jest materiałem koniecznym do…

Julkaissut Fundacja Małych Stópek Tiistaina 14. huhtikuuta 2020

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa