Dzień jak co dzień

Dzień jak co dzień

Wiele telefonów z prośbą o pomoc. Zrealizować mogę te niektóre, bo gorących posiłków nie dostarczę, ale produkty do ich sporządzenia, to tak. Oczywiście tam gdzie są potrzebne.

Nie ma w tym wiele filozofii, ale zapewniam Was, że łatwiej gadać i deliberować, niż zrobić coś konkretnego, bo łatwiej było mi zebrać pieniądze na cztery respiratory, przy znacznym moim finansowym udziale, aniżeli kupić produkty spożywcze i je porozwozić tam, gdzie są potrzebne.

ks. Tomasz Kancelarczyk

Dzisiaj to tez pro life