Do końca maja trwa akcja „100 km na 100. urodziny Jana Pawła II”❗

Do końca maja trwa akcja „100 km na 100. urodziny Jana Pawła II”❗

Celem inicjatywy jest uczczenie św. Jana Pawła II – wielkiego obrońcy życia i rodziny – w stulecie jego urodzin. Organizatorzy Klub biegaczy „Prawo do Życia” do uczestnictwa zachęcają całe rodziny 🙂

Forma dowolna ❗ Może to być 👇
✨ bieg
✨ marsz
✨ rower
✨ kajak

Niezbędnym elementem jest modlitwa w intencji obrony życia 🙏🙏🙏.

Szczegóły w wydarzeniu poniżej 👇👇👇

Do końca maja trwa akcja "100 km na 100. urodziny Jana Pawła II"❗ ;)Celem inicjatywy jest uczczenie św. Jana Pawła II…

Julkaissut Fundacja Małych Stópek Tiistaina 26. toukokuuta 2020