Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Życzenia z okazji Dnia Matki

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Dziś wyjątkowy dzień 💐🌸🌹🌺, przypominający o szczególnej roli Kobiety – Matki 🤰🤱👨‍👩‍👧‍👦. Zdrowe społeczeństwo, nie mogłoby obyć się bez mądrych matek ❗

Dlatego przede wszystkim, pragniemy podziękować każdej Matce za:
🌷 Postawę miłości, która wyraża się w codziennym wykonywaniu domowych obowiązków.

🌷 Cierpliwość względem dzieci.
🌷 Wytrwałe i pokorne wychowywanie następnych pokoleń.
🌷 Gotowość służby na rzecz rodziny.
🌷 Subtelne wsparcie i obecność w chwilach ważnych.

Z okazji dzisiejszego święta życzymy:

🌼 Dużo radości, bo to Wasz uśmiech, jest inspiracją dla męża i dzieci
🌼 Wytrwałości w codziennym, domowym trudzie.
🌼 Pielęgnowania wdzięczności.

Kochane Mamy…ucieszcie się jeszcze bardziej z tego szczególnego zadania, które pełnicie!


Zespół FMS
👣

Dziś wyjątkowy dzień 💐🌸🌹🌺, przypominający o szczególnej roli Kobiety – Matki🤰🤱👨‍👩‍👧‍👦. Zdrowe społeczeństwo, nie mogłoby…

Julkaissut Fundacja Małych Stópek Tiistaina 26. toukokuuta 2020
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa