Modlitwa zawsze i wszędzie potrzebna

Modlitwa zawsze i wszędzie potrzebna

Właśnie wysłaliśmy modlitewniki Duchowej Adopcji do Domu Pomocy Społecznej w Jabłonnie Lackiej.

Ośrodek prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Albertynek, jest przeznaczony dla 70 kobiet przewlekle somatycznie chorych.

Cieszymy się, że również w tym miejscu, będzie kontynuowane dzieło Duchowej Adopcji 🙏😊. Wierzymy, że owoce modlitwy okażą się wszechstronne, zarówno dla modlących się jak i wobec osób omadlanych.

Zespół FMS
👣

Modlitwa zawsze i wszędzie potrzebna 🙏Właśnie wysłaliśmy modlitewniki Duchowej Adopcji do Domu Pomocy Społecznej w…

Julkaissut Fundacja Małych Stópek Keskiviikkona 10. kesäkuuta 2020