Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Aplikacja DADP w języku suahili

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Rewelacja ❗ Przed chwilą zadzwonił do mnie ksiądz Krzysztof z…Tanzanii z propozycją przetłumaczenia naszej aplikacji Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego na język suahili.

Rozmawialiśmy z pół godziny. Ktoś zapyta -„a po co taka aplikacja ludziom bez telefonów?!”. Otóż rzeczywiście w wioskach smartfonów jest niewiele, ale w miastach jest inaczej, a aborcji bardzo dużo, w której bardzo często umierają kobiety jej się poddające. Zaproponowałem także, że dostarczymy do Tanzanii nasze Jasie, modele dziecka w 10 tygodniu od poczęcia i dodatkowo opracujemy graficznie różne materiały pro-life oraz sfinansujemy ich druk, tam na miejscu. Na razie nie mam pojęcia, ile to będzie kosztowało, ale i tak rozpoczynam zbiórkę na ten cel. Darczyńców po przekazaniu pieniędzy na konto fundacji, proszę o sms do mnie na 608 752 142 z info ile poszło…wskazane, ale niekonieczne. W tytule wpisujcie DAROWIZNA MISJE.
Bardzo, bardzo dziękuję.

ks. Tomasz Kancelarczyk

Ps. Ksiądz Krzysztof ma parafię z 33 wioskami, między którymi odległość jest do 30 kilometrów. Ma czas tylko na duszpasterstwo i tylko to, żadnego tam budowania czegoś. Po prostu tylko ewangelizacja. Od adwentu rozpocznie przygotowanie swoich parafian do modlitwy za nienarodzonych.

Fundacja Małych Stópek
ul. Św. Ducha 9
70-205 Szczecin

przelewy krajowe nr konta:
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w
tytule przelewu: DAROWIZNA MISJE

przelewy zagraniczne:
SWIFT (BIC): PPABPLPK / IBAN: PL
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu: DAROWIZNA MISJE

💗 WESPRZYJ 👉 https://dlazycia.info/darowizna

Rewelacja❗Przed chwilą zadzwonił do mnie ksiądz Krzysztof z…Tanzanii z propozycją przetłumaczenia naszej aplikacji…

Julkaissut Fundacja Małych Stópek Sunnuntaina 21. kesäkuuta 2020
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa