Dzień Ojca

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Dzień Ojca

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Dzisiaj wyjątkowy dzień ❗❗❗ 📣 Dzień Ojca 📣

Dobrze rozumiane ojcostwo i odpowiedzialna realizacja powierzonych zadań, to fundament silnych i zdrowych rodzin, a także całych społeczeństw.
Panowie❗ Jesteście światu bardzo potrzebni❗ 😎 Poświęcając się rodzinie, a więc m.in biorąc aktywny udział w wychowywaniu dzieci.


Z okazji dzisiejszego święta życzymy:
✅Nieustannej pracy nad charakterem i silną wolą
✅Odwagi w dawaniu przejrzystego świadectwa
✅Charyzmy
✅Stawania w prawdzie o sobie i świecie
✅Kreatywności w relacjach rodzinnych
✅Gotowości do walki o to, by Wasza rodzina „oszalała ze szczęścia” 💪


Drodzy Ojcowie, wasz autorytet jest niezastąpiony. Kibicujemy z całego , abyście wzrastali w męskości i każdego dnia stawali się jeszcze lepszymi bohaterami dla własnych dzieci.
Jak nie Wy, to kto ❓🤔


Zespół FMS
👣

Nie dawno obchodziliśmy Dzień Matki💐, podkreślając wyjątkowe zadanie kobiet i przypominając o wielkim darze, jakim jest…

Julkaissut Fundacja Małych Stópek Tiistaina 23. kesäkuuta 2020
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa