Msza św. w intencji obrony życia

Msza św. w intencji obrony życia

Formacja to jeden z trzech podstawowych filarów naszej działalności. Co prawda spotkania w sali wolontariusza na razie zostały wstrzymane, ale formacji ducha nic nie przeszkodzi!🙏💪

Dlatego….
każdego 25dnia miesiąca, o godz. 20:00, w kościele pw. św. Jana Ewangelisty (oo. Pallotynów), ma miejsce Msza św. w intencji obrony życia⛪🙏.

To już DZIŚ ❗

👉 https://www.youtube.com/watch?v=SmZSotGpnGI

„…aby wprowadzić w czyn wielką strategię obrony życia”. (św. JPII)

Julkaissut Fundacja Małych Stópek Torstaina 25. kesäkuuta 2020