Podsumowanie naszych ostatnich działań

Jak większość z Was, my także odczuliśmy liczne zmiany, w związku z COVID-19. W ostatnim czasie nasza praca została przeorganizowana – niektóre działania zostały wstrzymane i jednocześnie pojawiły się nowe, równie istotne wyzwania.

Chcecie wiedzieć, co udało nam się zrobić w tym niełatwym czasie❓
Oto lista naszych ostatnich działań pro-life 💪👣❗

💎Zorganizowaliśmy zbiórkę funduszy na specjalistyczny sprzęt medyczny, do najbardziej potrzebujących szpitali. Zaowocowało to zakupem 4 respiratorów (dwa zakupione za środki od księży z całej Polski, dwa ufundowane przez sympatyków i darczyńców fundacji), gdzie każdy kosztował 86 400 zł. Środki na zakup 3 sztuk, zostały bezpośrednio przekazane przez fundację do jednoimiennego szpitala w Szczecinie, przy ulicy Arkońskiej. Fundusze na 1 sprzęt, zostały przeznaczone na zakup respiratora z pomocą katolickiej organizacji charytatywnej Caritas.
💎Zebrano datki na zakup środków do dezynfekcji i przekazano do Caritasu, który nabył jedną paletę wspomnianych płynów. Trafiły one do miejsc, sprawujących opiekę nad najbardziej potrzebującymi – bezdomnymi i samotnymi matkami.
💎Zakupiono potrzebny materiał – nici oraz gumki – i razem z wolontariuszkami fundacji, uszyto 4000 maseczek ochronnych wielokrotnego użytku (wymienialny wkład flizelinowy). Maseczki trafiły do Domów Samotnej Matki oraz do osób bezdomnych, najbardziej potrzebujących w tym trudnym czasie.
💎Przekazano środki finansowe na zakup respiratora i butli z tlenem do Amazonii Peruwiańskiej, gdzie swoją misję ewangelizacyjną pełni Salezjanin, ks. Józef Kamza. Miejsce, w którym stacjonuje ks. Józef – San Lorenzo, nie posiada nawet szpitala z prawdziwego zdarzenia, dysponuje tylko jedną, wątpliwej jakości karetką. W ten sposób nasze wsparcie trafiło do metysów i siedmiu plemion Indian w Peru.
💎Zakupiono 11 palet chemii gospodarczej, niezbędnej szczególnie w dobie pandemii, do utrzymania czystości. Artykuły trafiły do Domu Samotnej Matki w Poczerninie, Domu Pomocy Społecznej w Moryniu, ośrodka dla bezdomnych w Szczecinie, prowadzonego przez siostry Misjonarki Miłości Matki Teresy z Kalkuty, Domu dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży w Karwowie, Sióstr Karmelitanek w Szczecinie, Krajowego Towarzystwa Autystycznego – siedziba w Szczecinie, Ośrodka dla bezdomnych w Szczecinie prowadzonego przez Caritas oraz do rodzinnych domów dziecka na terenie województwa zachodniopomorskiego.
💎Udostępniono odrębne, niezależne pomieszczenie dla osób, które zostały objęte kwarantanną.

Z całego serca, OGROMNIE DZIĘKUJEMY wszystkim ofiarodawcom i sympatykom, bez których tak liczne wsparcie nie byłoby możliwe.

Zespół FMS
👣

Jak większość z Was, my także odczuliśmy liczne zmiany, w związku z COVID-19. W ostatnim czasie nasza praca została…

Julkaissut Fundacja Małych Stópek Torstaina 25. kesäkuuta 2020
Zamknij menu
Twitter
YouTube
Instagram

Podobało się? Podziel się z innymi:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Małych Stópek, z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Świętego Ducha 9,
2) kontakt z administratorem: e-mail: kontakt@fundacjamalychstopek.pl, tel: 791 138 902,
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu subskrypcji do newslettera na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. ,
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane do momentu żądania usunięcia z subskrypcji,
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych,
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne.


Poniżej wpisz kwotę jaką chcesz podarować
Fundacji Małych Stópek

Podaj kwote

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości

Jednorazowa darowizna w wysokości

Miesięczna darowizna w wysokości