Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Trwa akcja „Kup pieluchy – podaj film”

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Za otrzymane od Ciebie 50 zł, zakupimy ponad 100 pieluch dla podopiecznych Fundacji Małych Stópek 🤰🤱👶. W podziękowaniu za Twoją hojność, wyślemy Ci 2 egzemplarze filmu „Nieplanowane”.

Jeden z filmów jest dla Ciebie, a drugi❓
Drugi podaruj komuś w prezencie, zachęcając do wzięcia udziału w naszej akcji ❗

Gdy osoba przez Ciebie obdarowana, weźmie udział w akcji, również otrzyma od nas 2 filmy, tylko że tym razem, będzie mogła obdarować aż 2 osoby i jednocześnie zachęcić do udziału w naszej inicjatywie.

Dzięki temu wielu podopiecznych, zostanie obdarowanych setkami pieluch! Czyż to nie jest piękne? Natomiast rozpowszechnianie filmu, przyczyni się do zmiany wielu osób, bo obejrzenie tej produkcji, naprawdę może zmienić wszystko…

Fundacja Małych Stópek
ul. Św. Ducha 9
70-205 Szczecin

przelewy krajowe nr konta:
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu: DAROWIZNA FILM

przelewy zagraniczne:
SWIFT (BIC): PPABPLPK / IBAN: PL
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu: DAROWIZNA FILM

💗 WESPRZYJ 👉 https://dlazycia.info/darowizna

📣Trwa akcja „Kup pieluchy – podaj film”📣Za otrzymane od Ciebie 50 zł, zakupimy ponad 100 pieluch dla podopiecznych…

Julkaissut Fundacja Małych Stópek Tiistaina 30. kesäkuuta 2020
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa