Urzekający notes – wsparcie Małych Stópek

Urzekający notes – wsparcie Małych Stópek

Dziękujemy twórcom strony Urzekajaca.pl za pomoc w ratowaniu życia😊 Razem możemy więcej 💪

Jak widać, postawa pro-life wyraża się na wiele sposobów! Kupując wartościowy notes, można jednocześnie wesprzeć dzieci i kobiety w trudnych sytuacjach życiowych🤰👶🤱.

Więcej informacji poniżej 👇

Dziękujemy Urzekajaca.pl za pomoc w ratowaniu życia 😊Razem możemy więcej 💪Jak widać, postawa pro-life wyraża się na…

Julkaissut Fundacja Małych Stópek Maanantaina 20. heinäkuuta 2020