Akcja „Przelej krew w rocznicę Powstania Warszawskiego”

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Akcja „Przelej krew w rocznicę Powstania Warszawskiego”

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Co myślicie na ten temat❓ Oddawanie krwi to też obrona życia i doświadczył tego każdy, kto znalazł się w szpitalu i jej potrzebował. W okolicach 1 sierpnia już od kilku lat oddajemy krew, jednocześnie pamiętając o tych, którzy walczyli w Powstaniu Warszawskim.

PRZELEJ KREW W ROCZNICĘ POWSTANIA WARSZAWSKIEGO
Oni oddali swoje życie, a ja miałbym żałować 450 ml swojej krwi? W tym roku z powodu otrzymanego zastrzyku nie oddam krwi, ale zakupię za 10 zł specjalną koszulkę dla tego, kto to zrobi. Myślę, że jest wielu, którzy z różnych względów nie wezmą udziału w donacji krwi, ale zgodzą się ze mną. Zróbmy razem wspaniałą sprawę. W tym roku skromnie, bo tylko 1000 koszulek dla 1000 krwiodawców. Wiem, że na pewno ich zabraknie. Ślijcie dyszki na konto fundacji wpisując tytuł DAROWIZNA KREW. Jak na razie mamy na 124 koszulki.

ks. Tomasz Kancelarczyk

PS. 16 lat temu 1 sierpnia pomyślałem, że tyle młodych oddało życie w tym powstaniu a ja du..ek nie potrafię zdobyć się na ofiarę i rzucić palenia papierosów…no i jest 16 lat jak już nie palę.
Co to jest oddanie krwi, czy też te 10 zł, w zestawieniu z ofiarą powstańczej Warszawy.

PSS. Jeżeli ktoś miałby jakiś pomysł na zdobycie funduszy na większą ilość koszulek, proszę do mnie dzwonnic tel. 608 752 142
PSSS. info dla krwiodawców.
https://www.facebook.com/PrzelejKrewPowstanie44/photos/a.1090941454292692/3275186065868209/?type=3&theater

Fundacja Małych Stópek

przelewy krajowe nr konta:
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu: DAROWIZNA KREW

przelewy zagraniczne:
SWIFT (BIC): PPABPLPK / IBAN: PL
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu: DAROWIZNA KREW

Co myślicie na ten temat❓Oddawanie krwi to też obrona życia i doświadczył tego każdy, kto znalazł się w szpitalu i jej…

Julkaissut Fundacja Małych Stópek Sunnuntaina 19. heinäkuuta 2020
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa