Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Młodzi dzielą się szczęściem

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Piękni Młodzi 🤵👰 Przyjaciele 🤗 Aktywiści Marszu dla Życia 👣

Emila i Dawid to małżonkowie, którzy w czerwcu postanowili podzielić się swoim szczęściem! 💞 Dziękujemy za Waszą hojność, a także za wielkie oddanie w kwestii pro-life. Znamy Was i wiemy ile trudu włożyliście i wciąż wkładacie dla obrony życia.

Dlatego nie pozostaje nam nic innego, jak wyrażenie jednego wielkiego DZIĘKUJEMY 👏👍

Z całego serca życzymy, aby Wasza miłość rozkwitała każdego dnia!

Kochajcie bardziej niż wczoraj, ale mniej niż jutro 😉

Zespół FMS
👣

P.S Więcej o akcji na: https://fundacjamalychstopek.pl/product/wizytowki-pielucha-dla-malucha-podziel-sie-szczesciem/

Piękni Młodzi 🤵👰 Przyjaciele 🤗 Aktywiści Marszu dla Życia 👣Emilia Bulak i Dawid Bulak to małżonkowie, którzy w czerwcu…

Julkaissut Fundacja Małych Stópek Maanantaina 20. heinäkuuta 2020
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa