Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Koszulki dla krwiodawców

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Nie oddajesz krwi, to daj dyszkę.

Tych wszystkich, którzy nie mogą wziąć udziału w oddaniu krwi w rocznicę Powstania Warszawskiego, prosimy o wpłacenie 10 zł albo jej wielokrotności na zakup 1000 koszulek z logo jak powyżej, dla oddających krew. Jeżeli uda się zebrać więcej pieniędzy, powiększymy ilość punktów poboru krwi. Akcja „Przelej krew w rocznicę Powstania Warszawskiego” jest organizowana po raz piąty. Jej celem jest m.in. kształtowanie postaw patriotycznych, oddanie hołdu Powstańcom Warszawskim, ale nade wszystko zachęta do oddania krwi w czasie wakacyjnym, kiedy krwi brakuje najbardziej. Dołączamy się do apeli Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, które biją na alarm, że brakuje krwi.
👉 Nasza akcja potrwa od 30 lipca do 1 sierpnia 2020 r. w kilku miejscach Polski, m.in. w Szczecinie, Stargardzie, Ostrowcu Świętokrzyskim, Warszawie, Szczecinku, Czarnem, Gdańsku, Lublinie.
👉 Na bieżąco będziemy informować w jakich godzinach i dokładnych miejscach, będzie można włączyć się w akcję. Więcej info na stronie https://www.facebook.com/PrzelejKrewPowstanie44/

Zbiórka pieniędzy na konto fundacji albo poprzez zbiórkę na Facebooku.

Fundacja Małych Stópek
przelewy krajowe nr konta:
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu: DAROWIZNA KREW

przelewy zagraniczne:
SWIFT (BIC): PPABPLPK / IBAN: PL
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu: DAROWIZNA KREW

Koszulki dla krwiodawców.Nie oddajesz krwi, to daj dyszkę.Tych wszystkich, którzy nie mogą wziąć udziału w oddaniu…

Julkaissut Fundacja Małych Stópek Maanantaina 20. heinäkuuta 2020
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa