Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Koszulki są, no i mam problem…

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

…bo przecież zapłacić za nie trzeba, a pieniędzy mało. W tych kartonach jest 1000 koszulek. Jak do tej pory, biorąc pod uwagę to, co jest na zbiórce Fb i to, co przyszło na konto fundacji pod hasłem DAROWIZNA KREW, to niewiele ponad 3 tysiące zł.

Wiem co zrobię…sprzedam nerkę, no ale do takiej operacji najpierw potrzebna jest krew, no i mamy błędne koło. Bez krwi nie ma sprzedanej nerki, a bez sprzedanej nerki, nie ma krwi.
Oczywiście liczę na to, że do żadnych desperackich aktów nie będę zmuszony, przecież dwutygodniowy czas zapłaty za koszulki to szmat czasu…
Kto może niech pomoże i nie chodzi o mnie, ale o krew i upamiętnienie Powstania Warszawskiego. Sprawa jest prosta – jeśli nie oddajesz krwi, wpłacasz 10 zł na koszulkę dla krwiodawcy w rocznice Powstania Warszawskiego.

Zbiórka Fb https://www.facebook.com/donate/3855521161139287/3112100338903303/

Konto Fundacji Małych Stópek
przelewy krajowe nr konta:
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu: DAROWIZNA KREW

przelewy zagraniczne:
SWIFT (BIC): PPABPLPK / IBAN: PL
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
w tytule przelewu: DAROWIZNA KREW

Koszulki są, no i mam problem……bo przecież zapłacić za nie trzeba, a pieniędzy mało. W tych kartonach jest 1000…

Julkaissut Fundacja Małych Stópek Torstaina 23. heinäkuuta 2020
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa