Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Podsumowanie w FMS

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

📣Dzisiaj piątek, a więc przyszedł czas na cotygodniowe podsumowanie naszych działań 💪😉 ☝️🧐 Dziękujemy wszystkim, którzy codziennie przyczyniają się do realizacji misji naszej stópkowej fundacji 🥰

✅ Przekazaliśmy potrzebne kilkanaście tysięcy złotych na dom w Damaszku, w którym przebywają osoby niepełnosprawne oraz na przedszkole dla dzieci z ubogich rodzin. Sprawa jest o tyle pewna i wiemy, że pomoc trafi tam gdzie trzeba, ponieważ posługuje w obu tych placówkach znana od lat ks. Tomaszowi siostra Julita od Franciszkanek Misjonarek Maryi.

O szczegółach akcji możecie przeczytać tu
👉

✅Ogłosiliśmy zbiórkę dla małego Marcinka na sprzęt – specjalny tablet, który ma wspomóc jego komunikację z otoczeniem. Chłopiec cierpi na autyzm.

Akcja wciąż trwa, dlatego zachęcamy do dołączenia
👉

✅ Przekazaliśmy dary do Domu Małego Dziecka w Zakładzie Karnym w Krzywańcu, w którym przebywają maluchy osadzonych kobiet.

Dlaczego pomoc była tam tak potrzebna? Koniecznie przeczytajcie.
👉

✅ Udało się uratować maleństwo pani Gabrieli, która znalazła się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Ta historia znalazła swój szczęśliwy finał, ale pamiętajmy, że nie byłoby to możliwe bez hojnych darczyńców FMS 🛡👶🤱
👉

✅Chemia kosmetyczna, pieluchy i łóżeczko – wszystko to trafiło do podopiecznych Domu Samotnej Matki w Policach prosto z naszego fundacyjnego magazynu
👉

✅Spłynęły do nas kolejne dary w ramach akcji „Pielucha dla malucha – podziel się szczęściem” Dziękujemy z całego serca za zaangażowanie!

⭐⭐⭐⭐⭐

Chciałbyś dołączyć do grona osób, wspierających naszą działalność Służymy informacją od poniedziałku do piątku od 10:00 do 16:00.

☎791 138 902
📧kontakt@fundacjamalychstopek.pl
💻

Fundacja Małych Stópek👣
📌Przelewy krajowe nr konta:
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
📌przelewy zagraniczne:
SWIFT (BIC): PPABPLPK / IBAN: PL
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

📣Dzisiaj piątek, a więc przyszedł czas na cotygodniowe podsumowanie naszych działań 💪😉 ☝️🧐 Dziękujemy wszystkim, którzy…

Julkaissut Fundacja Małych Stópek Perjantaina 11. syyskuuta 2020
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa