Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Niestety nawet w sprawach związanych z ratowaniem ludzkiego życia, ludzie są oszukiwani :(

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Otrzymaliśmy sygnały od naszych przyjaciół i darczyńców, że zdarzają się próby wyłudzenia pieniędzy💰💸, rzekomo dla Fundacji Małych Stópek…Są to najczęściej telefony 📲📞, nakłaniające do przekazania darowizny na wskazane konto, środków na opłacenie zamówionego kuriera itp.Uprzejmie informujemy, że Fundacja Małych Stópek NIE pozyskuje w ten sposób datków od swoich darczyńców❗❗❗👉 Nie wykonujemy telefonów z namowami do wpłat👉 Nie prosimy nagle o opłacenie kuriera czy przesyłki paczki niewiadomego pochodzenia (w przypadku zamawiania kuriera przez Fundację, wszystko jest indywidualnie uzgadniane ze stroną).Docieramy do Was za pomocą naszej strony, profilów w mediach społecznościowych, rozdawanych ulotek, materiałów insertowych, artykułów, organizowanych spotkań pro-life.Bądźcie czujni, a w przypadku wspomnianych sytuacji, pilnie skontaktujcie się z nami 👇

☎ 791 138 902

📧 kontakt@fundacjamalychstopek.pl

Chrońmy siebie nawzajem przed oszustami. Dziękujemy za Waszą obecność! ❤

Zespół FMS

👣

UWAGA❗❗❗ Niestety nawet w sprawach związanych z ratowaniem ludzkiego życia, ludzie są oszukiwani 😧😞😢. Otrzymaliśmy…

Julkaissut Fundacja Małych Stópek Keskiviikkona 16. syyskuuta 2020
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa