Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
Picture of Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek powstała 5 kwietnia 2012 r. w Szczecinie. To jednak data jedynie formalnego zatwierdzenia działań organizacji, którą tworzą osoby od wielu lat zaangażowane na rzecz obrony wartości ludzkiego życia, od poczęcia do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Początkowo ich głównym celem, była organizacja Marszu dla Życia w Szczecinie oraz promocja duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obecnie działania Fundacji mają znacznie szerszy zakres – obejmują całoroczną formację i edukację młodzieży, kształtowanie opinii publicznej oraz pomoc matkom, które zrezygnowały z zamiaru aborcji i urodziły swoje dziecko. Działania te, dotyczą nie tylko terenu Szczecina, ale i całej Polski, a wiele inicjatyw ma zasięg międzynarodowy.
Fundacja swą nazwę zaczerpnęła od istniejącego w przestrzeni wirtualnej Bractwa Małych Stópek (BMS), powołanego do życia przez ks. Tomasza Kancelarczyka. Bractwo nie jest strukturą formalną. To inicjatywa, zrzeszająca w sposób nieformalny (w internecie) kilkadziesiąt tysięcy obrońców życia z całej Polski, a także spoza jej granic. Jej celem jest dzielenie się informacjami, dotyczącymi obrony życia oraz aktywizowanie do działań pro-life wszędzie tam, gdzie są członkowie Bractwa.
Fundacja Małych Stópek (FMS) w odróżnieniu od Bractwa, stanowi strukturę formalną. Dzięki wsparciu Darczyńców, FMS może nieść konkretną pomoc poszczególnym osobom.

Komunikatory dla dzieci z autyzmem

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zbieraliśmy na komunikatory dla dzieci z autyzmem. Zbiórka szła bardzo opornie i zebraliśmy tylko na dwie sztuki. Trzeci tablet zakupimy w późniejszym czasie chyba, że jeszcze nas ktoś wspomoże.

Przepraszam mój błąd, rzuciłem hasło ,,dla dzieci z autyzmem”, a nie wytłumaczyłem czym ten autyzm jest. Krótko mówiąc jest to swoiste zaburzenie rozwoju i nawet przy swoich łagodnych formach widzę jak ciężko mają rodzice tych dzieci. Taki komunikator to zaledwie niewielka próba pomocy Im. Tak rodzicom, bo pomagając dzieciom lżej mają utrudzeni rodzice.

Tym, którzy pomogli bardzo dziękuję.

ks. Tomasz Kancelarczyk

Ps. Dla tych, którzy zechcieliby dołożyć się do trzeciego komunikatora, kosztującego 1800 zł podaję namiary na konto fundacji.

Pss. A tych, co wyślą grosz proszę o sms do mnie na 608 752 142 ile poszło…może też być bez smsa

Fundacja Małych Stópek

przelewy krajowe nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120 w tytule przelewu: DAROWIZNA AUTYZM

przelewy zagraniczne: SWIFT (BIC): PPABPLPK / IBAN: PL13 2030 0045 1110 0000 0231 0120 w tytule przelewu: DAROWIZNA AUTYZM

Zbieraliśmy na komunikatory dla dzieci z autyzmem. Zbiórka szła bardzo opornie i zebraliśmy tylko na dwie sztuki. Trzeci…

Julkaissut Fundacja Małych Stópek Maanantaina 21. syyskuuta 2020
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zobacz więcej:

Zapisz się na Newsletter i otrzymaj od nas DARMOWY PREZENT!

Uzupełnij poniższy formularz i dołącz do naszego newslettera w zamian wyślemy Ci bez żadnych Twoich kosztów międzynarodowy symbol obrońców życia, stópki 10 - tygodniowego nienarodzonego dziecka w ich naturalnym rozmiarze.

Zostań Ambasadorem

Dołącz do bractwa